Rezultate te kerkimit per termin: +Shum

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.762Z

Sepse tymos shumë

Është parë duke luajtur golf, por duke bërë aerobi, që është sport shumë më aktiv, Harry Styles ka mbetur i tërri pa frymë, ndërsa për një moment, ai edhe është shtrirë përtokë. Ylli 19 vjeqar i be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Nj m shum

Autor i librave, monografive dhe artikujve t shumt mbi kulturn, gjuhn dhe letrsin shqiptare, albanologu Francesko Altimari u nderua nga Akademia e Arteve dhe Shkencave t Kosovs me przgjedhjen e tij antar i jashtm i Akademis s Shkencave. Me nj shqipe-arbreshe, profesori i Gjuhs dhe i Letrsis Shqipe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.569Z

Humb shumë peshë

Ka kaluar muaj shumë të vështirë, prej ndarjes nga i dashuri, zhvendosja në Londër e poashtu edhe puna me shumë stres, andaj duket se ka ndikuar në rrënien e Nicole Scherzinger në peshë. 35 vjeqarja, është parë me një stom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.199Z

Mourinho: Lukaku flet shumë

Jose Mourinhon nuk e kanë bindur 7 golat e Romero Lukakut pas huazimit në Everton. Trajneri i Chelseat ka thënë se Lukaku është një futbollist që flet shumë. "E kemi përcjellur lojën e Lukakut te Everton. Për mua ai është nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.438Z

Khedira: Ishim shumë keq

Mesfushori gjerman i Real Madridit, Sammi Khedira tha se skuadra e tij këtë edicion ishte në një gjendje të keqe. "Të ju them të drejtën skuadra jonë ka qenë në një gjendjë shumë të keqe e të rëndë. Kemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.254Z

"Bale kushton shumë më shumë se Neymar"

Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett i ka bërë të qartë Real Madridit se blerja e Gareth Bale mund të iu kushtoj shumë. Barnett ke deklaruar se ai dhe Tottenhami janë të gatshëm për të biseduar me skuadra të tjera, por duhet ta dinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.859Z

Shum zhurm pr asgj..

Nga momenti i marrjes s ftess pr antarsim n NATO, deri m tani, shqiptart kan dgjuar shum premtime, vullnet politik, realizim reformash, prmirsim t infrastrukturs , bum n turizm, dialog m Shqiprin, referendum pr kushtetutn dhe fjal t tjera t ngjashme nga klasa politike. Por n fakt kto m shum sesa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama