Rezultate te kerkimit per termin: +Shum

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.199Z

Mourinho: Lukaku flet shumë

Jose Mourinhon nuk e kanë bindur 7 golat e Romero Lukakut pas huazimit në Everton. Trajneri i Chelseat ka thënë se Lukaku është një futbollist që flet shumë. "E kemi përcjellur lojën e Lukakut te Everton. Për mua ai është nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.438Z

Khedira: Ishim shumë keq

Mesfushori gjerman i Real Madridit, Sammi Khedira tha se skuadra e tij këtë edicion ishte në një gjendje të keqe. "Të ju them të drejtën skuadra jonë ka qenë në një gjendjë shumë të keqe e të rëndë. Kemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.254Z

"Bale kushton shumë më shumë se Neymar"

Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett i ka bërë të qartë Real Madridit se blerja e Gareth Bale mund të iu kushtoj shumë. Barnett ke deklaruar se ai dhe Tottenhami janë të gatshëm për të biseduar me skuadra të tjera, por duhet ta dinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.859Z

Shum zhurm pr asgj..

Nga momenti i marrjes s ftess pr antarsim n NATO, deri m tani, shqiptart kan dgjuar shum premtime, vullnet politik, realizim reformash, prmirsim t infrastrukturs , bum n turizm, dialog m Shqiprin, referendum pr kushtetutn dhe fjal t tjera t ngjashme nga klasa politike. Por n fakt kto m shum sesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.679Z

Lucas: Ibra arrogant, ankohet shumë

Mesfushori brazilian i PSG-së, Lucas Moura ka përshkruar personalitetin e Zlatan Ibrahimovic te PSG. Moura ka thënë se Ibra e priti shumë mirë atë por se ai është shumë arrogant. "Mund të them që është një lojtar i madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.749Z

Nicole Scherzinger, shumë ambicioze

Këngëtarja e njohur amerikane, Nicole Scherzinger thotë se ajo është shumë ambicioze, por pranon se ajo nuk ka qenë në gjendje që të kënaqet me suksesin e saj në të 20-tat. 36 vjeçarja, e cila ka qenë pjesë e grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.436Z

Messi: Fituam me shumë fat

Lionel Messi u shpall lojtari më i mirë i ndeshjes, pas kualifikimit të Argjentinës për në çerekfinale. Numri 10 i skuadrës së drejtuar nga Sabella e pranon se dje fitorja erdhi me shumë fat dhe se Argjentina gaboi shumë. “Ne bëm&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama