Rezultate te kerkimit per termin: +Shumica

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.478Z

Shumica e partive serbe në zgjedhje

 Shumica e partive politike serbe të Kosovës e kundërshtojnë qëndrimin e Beogradit zyrtar, që serbët të mos dalin në zgjedhjet e 15 nëntorit. Liderët e disa partive serbe që veprojnë në Kosovë kritikojnë deklaratat e zyrtarëve të Qeverisë së Serbisë, se po frikësojnë serb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.679Z

Protesta/ Basha: Demostruam se jemi shumica morale e vendit

Pjesmarrja masive në protestën madhështore dëshmoi vullnetin tonë sovran e të pastër kundër drogës, kundër karteleve që po kërcënojnë të sotmen dhe të ardhmen tone, shkruan Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një postim në rrjetin social Facebook. Ndërsa falenderon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.963Z

AK: Shumica, kundër regjistrimit etnik e fetar

Tubimi i Aleancës Kuq e zi në Durrës TIRANE- Shumica e shqiptareve shprehen kunder regjistrimit me vetedeklarim te kombesise dhe kunder regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare. Ky eshte perfundimi i nje studimi te kryer nga Qendra e Kërkimeve Monitor, publikuar sot nga Aleanca KuqeZi Sipas stud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.860Z

Shperndahet shumica e protestuesve ne Hong Kong

0 brbr brbrHong Kongu ka nisur ti rikthehet normalitetit pas nje jave protestash per menyren e qeverisjes se rajonit nga autoritetet e Pekinitbrbr brbrNumri i protestuesve u reduktua ndjeshem gjate nates dhe shumica e punonjesve civile i eshte rikthyer punesbrbr brbrNje grup i vogel protestuesish d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.585Z

Borxhi, shumica e amerikanëve pro-Obamës

Sipas një sondazhi të CBS, 71 % e opinionit publik, janë kundër mënyrës se si konservatorët po menaxhojnë përballjen me Shtëpinë e Bardhë. Vetëm 21 % është në favor të tyre, duke konfirmuar atë që vet&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.988Z

Meta Shumica me solide se me pare

Zevendeskryeministri Ilir Meta pas largimit te deputetit Paulin Sterkaj nga radhet e mazhorances deklaroi se shumica ne Shqiperi eshte me solide se nje vit me pare . Kjo mazhorance ka ne thelb nje marreveshje politike dhe mandati i saj mbaron ne vitin 2013 tha Meta.Sipas tij asnje presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.701Z

Berisha Shumica do te respektoje marreveshjen me opoziten

Ne Shqiperi kryeministri Sali Berisha tha sot ne mbledhjen e pare te qeverise per vitin 2012 se shumica do te respektoje deri ne fund marreveshjen me opoziten ndersa hodhi poshte cdo hipoteze per nje zgjedhje konsensuale te presidentit te ri te vendit ne mesin e vitit Shumica dhe opozita kane rene

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama