Rezultate te kerkimit per termin: +Shumica

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.421Z

Kapen 40 refugjatë, shumica kosovarë

Gjatë fundjavës që kaloi, policia gjermane ka zënë rreth 40 refugjatë të cilët kanë provuar që nga Salzburgu austriak të kalonin ilegalisht në Gjermani në rrugën për në Munih. Shumica e tyre po vinin nga Kosova dhe për të mbërritur këtu kanë kaluar nëpër Serbi dhe Hungari ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.216Z

SHUMICA PARLAMENTARE DHE REFORMAT

SKËNDER MINXHOZI Prej disa ditësh, përfaqësues të opozitës kanë ngritur pretendimin se mazhoranca nuk i ka votat për të kryer modifikime ligjesh apo reforma që kërkojnë shumicë të cilësuar votash në Parlament. Përfshirë reformën e shumëpërfolur territoriale, që pret të marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.139Z

Shumica zyrtare dhe shumica hije

SKËNDER MINXHOZI - Mazhoranca hijeMos i bëj tjetrit atë që s’do të doje të ta bënin ty. Ky proverb duket se i shkon për mrekulli asaj që ndodhi dje në Kuvendin e Shqipërisë, ku opozita e re e nisi udhëtimin e saj sfidues me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.920Z

Shumica e fëmijëve ngjizen gjatë festave të fundvitit

Share Nëse u duket çudi që ditëlindjet i keni kaq shumë afër me miqtë tuaj, mos u habisni. Studimet kanë treguar se ditëlindja më e shpeshtë, të paktën në SHBA, është 16 shtatori, nëntë muaj pas sezonit të festave. Sipas një studimi të publikuar nga Daily

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.723Z

Mark Marku: Të respektohet shumica e re presidenciale

Share Deputeti i Partisë Demokratike, Mark Marku, ka thënë në një intervistë në emisionin Fakt, në UTV, se aleanca e re që do të zgjedhë presidentin e ri, duhet të jetë aleanca që do të qeverisë pas korrikut. Duke debatuar për rolin e LSI në këtë fushatë presidenciale, Marku k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.684Z

Itali, ndalohen 9 persona përprostitucion, shumica shqiptarë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ITALI – Prokuroria e Napolit ka lëshuar 9 urdhër-ndalime, shumica e të cilave për shqiptarë, dhe thuajse të gjithë klandestinë të paligjshëm. Urdhër ndalimet, tashmë të ekz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.478Z

Shumica e partive serbe në zgjedhje

 Shumica e partive politike serbe të Kosovës e kundërshtojnë qëndrimin e Beogradit zyrtar, që serbët të mos dalin në zgjedhjet e 15 nëntorit. Liderët e disa partive serbe që veprojnë në Kosovë kritikojnë deklaratat e zyrtarëve të Qeverisë së Serbisë, se po frikësojnë serb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama