Rezultate te kerkimit per termin: +Shumica

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.139Z

Shumica zyrtare dhe shumica hije

SKËNDER MINXHOZI - Mazhoranca hijeMos i bëj tjetrit atë që s’do të doje të ta bënin ty. Ky proverb duket se i shkon për mrekulli asaj që ndodhi dje në Kuvendin e Shqipërisë, ku opozita e re e nisi udhëtimin e saj sfidues me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.920Z

Shumica e fëmijëve ngjizen gjatë festave të fundvitit

Share Nëse u duket çudi që ditëlindjet i keni kaq shumë afër me miqtë tuaj, mos u habisni. Studimet kanë treguar se ditëlindja më e shpeshtë, të paktën në SHBA, është 16 shtatori, nëntë muaj pas sezonit të festave. Sipas një studimi të publikuar nga Daily

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.723Z

Mark Marku: Të respektohet shumica e re presidenciale

Share Deputeti i Partisë Demokratike, Mark Marku, ka thënë në një intervistë në emisionin Fakt, në UTV, se aleanca e re që do të zgjedhë presidentin e ri, duhet të jetë aleanca që do të qeverisë pas korrikut. Duke debatuar për rolin e LSI në këtë fushatë presidenciale, Marku k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.684Z

Itali, ndalohen 9 persona përprostitucion, shumica shqiptarë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ITALI – Prokuroria e Napolit ka lëshuar 9 urdhër-ndalime, shumica e të cilave për shqiptarë, dhe thuajse të gjithë klandestinë të paligjshëm. Urdhër ndalimet, tashmë të ekz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.478Z

Shumica e partive serbe në zgjedhje

 Shumica e partive politike serbe të Kosovës e kundërshtojnë qëndrimin e Beogradit zyrtar, që serbët të mos dalin në zgjedhjet e 15 nëntorit. Liderët e disa partive serbe që veprojnë në Kosovë kritikojnë deklaratat e zyrtarëve të Qeverisë së Serbisë, se po frikësojnë serb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.679Z

Protesta/ Basha: Demostruam se jemi shumica morale e vendit

Pjesmarrja masive në protestën madhështore dëshmoi vullnetin tonë sovran e të pastër kundër drogës, kundër karteleve që po kërcënojnë të sotmen dhe të ardhmen tone, shkruan Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një postim në rrjetin social Facebook. Ndërsa falenderon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.963Z

AK: Shumica, kundër regjistrimit etnik e fetar

Tubimi i Aleancës Kuq e zi në Durrës TIRANE- Shumica e shqiptareve shprehen kunder regjistrimit me vetedeklarim te kombesise dhe kunder regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare. Ky eshte perfundimi i nje studimi te kryer nga Qendra e Kërkimeve Monitor, publikuar sot nga Aleanca KuqeZi Sipas stud

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama