Rezultate te kerkimit per termin: +Shumica

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.723Z

Mark Marku: Të respektohet shumica e re presidenciale

Share Deputeti i Partisë Demokratike, Mark Marku, ka thënë në një intervistë në emisionin Fakt, në UTV, se aleanca e re që do të zgjedhë presidentin e ri, duhet të jetë aleanca që do të qeverisë pas korrikut. Duke debatuar për rolin e LSI në këtë fushatë presidenciale, Marku k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.684Z

Itali, ndalohen 9 persona përprostitucion, shumica shqiptarë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ITALI – Prokuroria e Napolit ka lëshuar 9 urdhër-ndalime, shumica e të cilave për shqiptarë, dhe thuajse të gjithë klandestinë të paligjshëm. Urdhër ndalimet, tashmë të ekz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.478Z

Shumica e partive serbe në zgjedhje

 Shumica e partive politike serbe të Kosovës e kundërshtojnë qëndrimin e Beogradit zyrtar, që serbët të mos dalin në zgjedhjet e 15 nëntorit. Liderët e disa partive serbe që veprojnë në Kosovë kritikojnë deklaratat e zyrtarëve të Qeverisë së Serbisë, se po frikësojnë serb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.679Z

Protesta/ Basha: Demostruam se jemi shumica morale e vendit

Pjesmarrja masive në protestën madhështore dëshmoi vullnetin tonë sovran e të pastër kundër drogës, kundër karteleve që po kërcënojnë të sotmen dhe të ardhmen tone, shkruan Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një postim në rrjetin social Facebook. Ndërsa falenderon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.963Z

AK: Shumica, kundër regjistrimit etnik e fetar

Tubimi i Aleancës Kuq e zi në Durrës TIRANE- Shumica e shqiptareve shprehen kunder regjistrimit me vetedeklarim te kombesise dhe kunder regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare. Ky eshte perfundimi i nje studimi te kryer nga Qendra e Kërkimeve Monitor, publikuar sot nga Aleanca KuqeZi Sipas stud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.860Z

Shperndahet shumica e protestuesve ne Hong Kong

0 brbr brbrHong Kongu ka nisur ti rikthehet normalitetit pas nje jave protestash per menyren e qeverisjes se rajonit nga autoritetet e Pekinitbrbr brbrNumri i protestuesve u reduktua ndjeshem gjate nates dhe shumica e punonjesve civile i eshte rikthyer punesbrbr brbrNje grup i vogel protestuesish d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.585Z

Borxhi, shumica e amerikanëve pro-Obamës

Sipas një sondazhi të CBS, 71 % e opinionit publik, janë kundër mënyrës se si konservatorët po menaxhojnë përballjen me Shtëpinë e Bardhë. Vetëm 21 % është në favor të tyre, duke konfirmuar atë që vet&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama