Rezultate te kerkimit per termin: +Side +Family

Meta: total 189 / total_found 189 / time 0.000 / keyword[0] side / docs[0] 508 / hits[0] 674 / keyword[1] family / docs[1] 897 / hits[1] 2928 /
I jepet lamtumira e fundit Dr Florit
  • 2014-11-18

I jepet lamtumira e fundit Dr Florit

Transmetuar me 18112014 - 0958 Tirane 18 nentor 2014 NOAal-Nen tingujt e kengeve te tij i mbajtur mbi supet e miqve me te afert nga shoket e ngushte Ermal Mamaqi Landi Hysi dhe familjare DrFlori la hollin e Radio Televizionit Publik Shqiptar per tu percjell

Dr.Flori përcillet me duartrokitje e muzikë [Video + Foto]
  • 2014-11-18

Dr.Flori përcillet me duartrokitje e muzikë [Video + Foto]

Tiranë, 18 nëntor - Familjar, miq, artistë por edhe politikanë zhvilluan sot homazhe në hollin e Televizionit Shqiptarë, në nderim të Florian Kondit, kantautorit që u nda para kohe nga jeta mëngjesin e të hënës. Me lot në sy, dhi

No Pic available
  • 2014-11-17

Ndërron jetë këngëtari 'Doktor Flori', mbërriti i vdekur në Urgjencë- FOTO

TIRANË-Ndërron jetë Dr Flori, kantautori dhe këngëtari i njohur shqiptar. Florand Kondi 35 vjec, i njohur me emrin artistik, ‘Dr Flori' dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Keshtu pohojne burime nga Qendra Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza në Tiranë’.Mës

No Pic available
  • 2014-11-17

Ndërron jetë këngëtari 'Doktor Flori', shkak i vdekjes dyshohet takikardia

TIRANË-Ndërron jetë Dr Flori, kantautori dhe këngëtari i njohur shqiptar. Florand Kondi 35 vjec, i njohur me emrin artistik, ‘Dr Flori' dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Keshtu pohojne burime nga Qendra Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza në Tiranë’.Mës

Ndahet nga jeta këngëtari Doktor Flori
  • 2014-11-17

Ndahet nga jeta këngëtari Doktor Flori

Lideri i grupit të njohur shqiptar "West Side Family", Doktor Flori, emri i vërtetë i të cilit është Florian Kondi, raportohet nga mediat shqiptare se është ndarë nga jeta në banesën e tij në Tiranë. Burime nga Urgjenca e Tiranës njoftojnë se këngëtari ka mbërritur i vdekur në sp

No Pic available
  • 2014-11-17

Ndërron jetë këngëtari 'Doktor Flori', shkak i vdekjes dyshohet ataku kardiak

TIRANË-Ndërron jetë Dr Flori, kantautori dhe këngëtari i njohur shqiptar. Florand Kondi 35 vjec, i njohur me emrin artistik, ‘Dr Flori' dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Keshtu pohojne burime nga Qendra Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza në Tiranë’.Mës

Ndahet nga jeta Doktor Flori
  • 2014-11-17

Ndahet nga jeta Doktor Flori

brbrKengetari dhe kantautori Florian Kondi i njohur ndryshe si Doktor fFlori eshte ndare nga jeta ne moshen 35-vjecare Lajmi tragjik ka shokuar jo pak admirues te tij per shkak se Dr Flori ishte prej vitesh nje nga artistet me aktive ne fushen e muzikes moderne shqiptare dhe mjaft popullor tek publi