Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.647Z

Administrata? Sigurisht duhet pastruar!!

Nga Anila Çobani   Këto ditë të fundit të gushtit, jo vetëm në tituj gazetash, por dhe në biseda të bëra në kafenetë e mëngjesit apo pasdites, tema më e diskutuar është ajo se çdo të ndodhë me administratën shtetërore në shtator. Për hir të së vërtetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.718Z

Sigurisht edhe Shkodran Mustafi

Gjermania e ka shpallur listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës, ndaj Gjibraltarit dhe Spanjës. Joachim Low sigurisht që i ka bërë vend në mesin e të ftuarve edhe shqiptarit, Shkodran Mustafi. Pas formës impresive me Valen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.680Z

Sigurisht që Baloteli sheh shumë mirë (FOTO)

Mario Baloteli u operua pak ditë nga miopia dhe tashmë sheh shumë mirë. Dhe, duke parë të dashurën e tij të re, Desires Buseto, mund të thuhet se Baloteli merr notën 10 në shikim. Biondia 18-vjeçare i ka qendruar pranë sulmuesit të Mançester Sitit gjatë ditëve që ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.438Z

Ibra? Sigurisht kushton më shumë se Kakà

Milano - Ibrahimoviç nga Interi largohet vetëm me çmimin e duhur. Kjo ishte edhe fraza e administratorit të deleguar të klubit zikaltër, Ernesto Paolilo, i cili konfirmon politikën e Interit për sulmuesin suedez: të kënaqur nëse qëndron, të pasur në se largohet. Sepse sipas Paolil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.453Z

Guardiola Mesi eshte sigurisht me i miri

Topi i Arte I intervistuar nga e perditshmja spanjolle Marca Pep Guardiola ka folur per lojtaret e tij kandidate per Topin e Arte dhe per nominimin si trajneri me i mire. Ja cfare zbulon gazeta Mesi eshte sigurisht me i miri por edhe Ksavi e Iniesta e meritojne cmimin me shume per karrieren e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.517Z

FOTO/ Modelja 83 vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

Carmen Dell’Orefice është modelja më e vjetër në botë, e cila ka pasur një karrierë aktive qysh kur u shfaq ne kopertinën e Vouge kur ishte 15vjeçe. Ajo është zgjedhur personazh i revistës New You ku ka folur edhe për dietën dhe jetën e saj private e dashurinë. Carmen ka po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.727Z

Mazzari: De Laurentis ? Sigurisht që do ta përshëndes

“Unë jam gjithmonë i fokusuar tek loja dhe ajo që ndodh në fushë, unë nuk kam probleme në njerëzit me të cilët kam punuar më përpara pasi unë di të rrespektoj. Kam bërë katër vjet fantastike tek Napoli dhe jam vlerësuar për punën time. Ndoshta dikush nuk e kupton, por kjo i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama