Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.260Z

Punojmë për vitin 2010…

Martin Leka Kështu më tha dje Lul Minxhozi… Si gjithnjë, me humorin e tij pikant e të thellë, kur i kërkova një favor, ai m’u përgjigj: “E mban mend atë shprehjen e dikurshme: -X apo Y punojnë për vitin 2010? Ky paska qenë vit pune…” Për ata që nuk e din

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.388Z

Ju lutem vizitoni Mostarin

Per ata qe menaxhojne bashkite dhe komunat tona Ska shume dite qe jam kthyer nga pushimet dhe me veshtiresi po ambientohem me punen edhe pse duhet te them qe kam shume gjera per te bere. Megjithate nje gje desha ta ndaj disa impresione te shkurtra rreth turizmit pastertise urbanistikes etj. Kjo per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.653Z

Adrola Dushi: Djemte tremben para nje femre te bukur Yllka Selita

Ajo u be shume e njohur pas marrjes se titullit “Miss Universe”, ku bukuria e saj, spikati mes shume vajzave te tjera. Kjo eshte Adrola Dushi, e cila perfaqesoi Shqiperine ne “Miss Univers”, ku megjithese shihej si nje nga favoritet nga mediat nderkombetare bashke me “Miss Afriken e Jugut�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.360Z

INJORANTË TË PAGUAR NGA BEOGRADI SULMOJNË SKËNDERBEUN!

Pikërisht në këtë kohë ka dalë në skenë lufta kundër Gjergj Kastriotit dhe kastriotizmit. Sigurisht që këta injorantë janë të paguar nga islamizmi radikal dhe nga Beogradi. Gjithmonë ka pasur një lidhje të ngushtë të nëndheshme midis islamit radikal dhe Beogradit kumdër Shrqip�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.918Z

LU-VLAHUTIN, DY FIGURAT ANTI-KORRUPSION NË SHQIPËRI

Nga: Spartak NGJELA Donald Lu dhe Romana Vlahutin janë dy figurat e mëdha perëndimore që do hyjnë në historinë e Shqipërisë si dy njerëzit që iu dhanë shqiptarëve bazën ligjore për të përmbysur në Shqipëri 100 vjet korrupsion. Shqiptarët do t’i nderojnë gjithmonë. Donald

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.919Z

LU-VLAHUTIN, FIGURAT ANTI-KORRUPSION NË SHQIPËRI

Nga: Spartak NGJELA Donald Lu dhe Romana Vlahutin janë dy figurat e mëdha perëndimore që do hyjnë në historinë e Shqipërisë si dy njerëzit që iu dhanë shqiptarëve bazën ligjore për të përmbysur në Shqipëri 100 vjet korrupsion. Shqiptarët do t’i nderojnë gjithmonë. Donald

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.631Z

Të njohësh Shqipërinë!

Nga Marin Mema Shqipëria është vendi i vetëm në botë që ka pafund pasuri turistike në një hapësirë kaq të vogël, por që nuk di ti përdorë ende siç duhet. Ka një vijë bregdetare të mrekullueshme, e cila ose është mbytur në ndërtime betonizuese ose nuk ka infrastrukturë dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama