Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.680Z

Sigurisht që Baloteli sheh shumë mirë (FOTO)

Mario Baloteli u operua pak ditë nga miopia dhe tashmë sheh shumë mirë. Dhe, duke parë të dashurën e tij të re, Desires Buseto, mund të thuhet se Baloteli merr notën 10 në shikim. Biondia 18-vjeçare i ka qendruar pranë sulmuesit të Mançester Sitit gjatë ditëve që ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.438Z

Ibra? Sigurisht kushton më shumë se Kakà

Milano - Ibrahimoviç nga Interi largohet vetëm me çmimin e duhur. Kjo ishte edhe fraza e administratorit të deleguar të klubit zikaltër, Ernesto Paolilo, i cili konfirmon politikën e Interit për sulmuesin suedez: të kënaqur nëse qëndron, të pasur në se largohet. Sepse sipas Paolil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.453Z

Guardiola Mesi eshte sigurisht me i miri

Topi i Arte I intervistuar nga e perditshmja spanjolle Marca Pep Guardiola ka folur per lojtaret e tij kandidate per Topin e Arte dhe per nominimin si trajneri me i mire. Ja cfare zbulon gazeta Mesi eshte sigurisht me i miri por edhe Ksavi e Iniesta e meritojne cmimin me shume per karrieren e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.517Z

FOTO/ Modelja 83 vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

Carmen Dell’Orefice është modelja më e vjetër në botë, e cila ka pasur një karrierë aktive qysh kur u shfaq ne kopertinën e Vouge kur ishte 15vjeçe. Ajo është zgjedhur personazh i revistës New You ku ka folur edhe për dietën dhe jetën e saj private e dashurinë. Carmen ka po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.727Z

Mazzari: De Laurentis ? Sigurisht që do ta përshëndes

“Unë jam gjithmonë i fokusuar tek loja dhe ajo që ndodh në fushë, unë nuk kam probleme në njerëzit me të cilët kam punuar më përpara pasi unë di të rrespektoj. Kam bërë katër vjet fantastike tek Napoli dhe jam vlerësuar për punën time. Ndoshta dikush nuk e kupton, por kjo i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.283Z

“Kushtet për Shqipërinë të rëndësishme, por sigurisht janë edhe të arritshme”

Komisioneri për Zgjerim Olli Rehn u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve  Sipas mendimit tuaj, a do të përbëjë problem  situata politike  për përgatitjen e Pyetësorit, sikurse e përmendët më parë, si pjesë e kriterit politik, a do të ndikojë kjo në shtyrjen e dërgimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.119Z

Sigurisht që e mbyta/ Krenaria e vëllait që vrau motrën që bënte selfie

Vëllai i një vajze të shquar pakistaneze e cila mbeti e vrarë tha se e kishte vrarë ai pasi ajo refuzoi që të ndalte së postuari foto dhe video provokuese në Facebook. Muhammad Ëaseem tha se ai nuk ishte në siklet që e kishte vrarë Qandeel Baloch pavarësisht se vdekja e saj solli shum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama