Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.453Z

Guardiola Mesi eshte sigurisht me i miri

Topi i Arte I intervistuar nga e perditshmja spanjolle Marca Pep Guardiola ka folur per lojtaret e tij kandidate per Topin e Arte dhe per nominimin si trajneri me i mire. Ja cfare zbulon gazeta Mesi eshte sigurisht me i miri por edhe Ksavi e Iniesta e meritojne cmimin me shume per karrieren e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.517Z

FOTO/ Modelja 83 vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

Carmen Dell’Orefice është modelja më e vjetër në botë, e cila ka pasur një karrierë aktive qysh kur u shfaq ne kopertinën e Vouge kur ishte 15vjeçe. Ajo është zgjedhur personazh i revistës New You ku ka folur edhe për dietën dhe jetën e saj private e dashurinë. Carmen ka po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.727Z

Mazzari: De Laurentis ? Sigurisht që do ta përshëndes

“Unë jam gjithmonë i fokusuar tek loja dhe ajo që ndodh në fushë, unë nuk kam probleme në njerëzit me të cilët kam punuar më përpara pasi unë di të rrespektoj. Kam bërë katër vjet fantastike tek Napoli dhe jam vlerësuar për punën time. Ndoshta dikush nuk e kupton, por kjo i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.283Z

“Kushtet për Shqipërinë të rëndësishme, por sigurisht janë edhe të arritshme”

Komisioneri për Zgjerim Olli Rehn u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve  Sipas mendimit tuaj, a do të përbëjë problem  situata politike  për përgatitjen e Pyetësorit, sikurse e përmendët më parë, si pjesë e kriterit politik, a do të ndikojë kjo në shtyrjen e dërgimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.119Z

Sigurisht që e mbyta/ Krenaria e vëllait që vrau motrën që bënte selfie

Vëllai i një vajze të shquar pakistaneze e cila mbeti e vrarë tha se e kishte vrarë ai pasi ajo refuzoi që të ndalte së postuari foto dhe video provokuese në Facebook. Muhammad Ëaseem tha se ai nuk ishte në siklet që e kishte vrarë Qandeel Baloch pavarësisht se vdekja e saj solli shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.654Z

Topalli: Sigurisht, Topin nuk e votoj për president

 Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli, thotë se nëse Topi do të rikandidonte, nuk do ta votonte. Pyetjes së bërë se a mund të jetë z. Topi sërish kandidat? Topalli i është përgjigjur: Bëjani pyetjen tjetërkujt. Unë nuk besoj se z. Topi do të jetë, sigurisht që unë s’do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.431Z

Sigurisht që përdhunoheshin femrat në komunizëm, por mos prisni që të ndodhnin në sheshin Skënderbej

Shkrimtari Agron Tufa thotë se përdhunimet e femrave në kohën e komunizmit kanë ndodhur. Sipas tij, ata që kanë bërë këto përdhunime sot janë në poste të larta. Ndaj dhe sipas tij, ka frikë që të flitet për këto krime. Të flasësh në Shqipëri për dhunën seksuale është tu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama