Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.119Z

Sigurisht që e mbyta/ Krenaria e vëllait që vrau motrën që bënte selfie

Vëllai i një vajze të shquar pakistaneze e cila mbeti e vrarë tha se e kishte vrarë ai pasi ajo refuzoi që të ndalte së postuari foto dhe video provokuese në Facebook. Muhammad Ëaseem tha se ai nuk ishte në siklet që e kishte vrarë Qandeel Baloch pavarësisht se vdekja e saj solli shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.654Z

Topalli: Sigurisht, Topin nuk e votoj për president

 Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli, thotë se nëse Topi do të rikandidonte, nuk do ta votonte. Pyetjes së bërë se a mund të jetë z. Topi sërish kandidat? Topalli i është përgjigjur: Bëjani pyetjen tjetërkujt. Unë nuk besoj se z. Topi do të jetë, sigurisht që unë s’do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.431Z

Sigurisht që përdhunoheshin femrat në komunizëm, por mos prisni që të ndodhnin në sheshin Skënderbej

Shkrimtari Agron Tufa thotë se përdhunimet e femrave në kohën e komunizmit kanë ndodhur. Sipas tij, ata që kanë bërë këto përdhunime sot janë në poste të larta. Ndaj dhe sipas tij, ka frikë që të flitet për këto krime. Të flasësh në Shqipëri për dhunën seksuale është tu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.412Z

Sigurisht, fitore e Realit

Real Madridi e ka shfrytëzuar në mënyrën më të mirë disfatën e Barcelonës duke fituar bindshëm me Almerian me rezultat 4 me 0. Në fushë te Reali edhe në këtë sfidë nuk vërehej aspak mungesa e Cristiano Ronaldos. Di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.846Z

Sigurisht, Neuer i pari

Portieri i Bayern Munchen, Manuel Neuer edhe zyrtarisht është portieri me më së shumti pritje deri tani në edicionin 2014-15. Gjermani ka arritur të presë 89.19% të goditjeve të kundërshtarëve. Ja lista e portierëve me më së shumt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.105Z

Sigurisht, edhe shqiptarët të përzier në trukime

Një ditë pasi Europol publikoi skandalin e trukimit të ndeshjeve në futbollin evropian dhe botëror, mediat vazhdojnë të mirren me zbulimin e skuadrave që janë të përfshira në trukime. Sigurisht edhe futbolli shqiptar është i invol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.124Z

Di Mateo flet për Donisin tonë, sigurisht lëvdata

Roberto Di Mateo e ka komentuar situatën që po kalon supertalenti kosovar, Donis Avdiaj. Trajneri i Schalkes po e përcjellë me vëmendje formën që Avdiaj po e kalon në Kampionatin Austriak duke thënë se në fund të edicionit do të analiz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama