Rezultate te kerkimit per termin: +Sinojmeri

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.324Z

INVESTIGIMI/ Nga Gjin Gjoni te Sinojmeri, lista e 10 gjyqtarëve më të kamur në Shqipëri

Nga Aleksandra Bogdani, BIRN Tetë gjyqtarë të Apelit të Tiranës dhe dy gjyqtarë të Apelit në Vlorë zotërojnë së bashku rreth 800 milionë lekë pasuri të deklaruar ose më shumë se gjysmën e pasurisë së të gjithë gjyqtarëve të Apelit në vend. Dhjetë gjyqtarët e top-listës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.664Z

Mjekët peticion kundër drejtorit të LSI: Po shkatërron spitalin

Mjekët e spitalit Rajonal Omer Nishani në Gjirokastër, japin alarmin për keqmenaxhimin e këtij institucioni të rëndësishëm nga ana e drejtuesit Genci Sinojmeri. Gjendja kritike që po mbizotëron në spitalin e vetëm rajonal në jug të Shqipërisë, autoritarizmi, veprimet klienteliste t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.930Z

Genci Sinojmeri Ta rikthejme Gjirokastren ne qytet elitar

Aleanca per qytetarin Politika per ta shnderruar qytetin ne nje qender atraktive Genci Sinojmeri i LSI-se drejtor i Spitalit Rajonal te Gjirokastres synon te marre mandatin e kryetarit te bashkise per kater vitet e ardhshme. Ai thote se qyteti ka njohur vetem regres gjate shtate viteve te qeverisje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.922Z

Aleanca per qytetarin prezanton Genci Sinojmerin per Bashkine e Gjirokastres

Genci Sinojmeri Gjirokaster 26 mars 2011 NOA- Koalicioni Aleanca per qytetarin  ka prezantuar diten e sotme ne qytetin e Gjirokastres kandidatin per koalicionin Genci Sinojmeri. Se bashku me deputetet e ketij qarku Genc Rulin e Vangjel Tavon kreu i LSI-se Ilir Meta eshte shprehur se me zgjedhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.708Z

21 Janari gjyqtaret te ndare

Vendimi i Gjykatës së Apelit për 21 janarin ka sjellë një valë të re reagimesh të opinionit publik në lidhje me besueshmërinë e drejtësisë dhe gjyqtarëve. Top Channel ka mësuar se edhe vetë trupi gjykues ka qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.980Z

LSI Meta Aleanca per Qytetarin jo slogan realitet i ri

Levizja Socialiste per Integrim prezantoi dje ne qytetin e Permetit kandidatin per kryetar Bashkie Kujtim Hoxha. Kreu i LSI-se dhe perfaqesues te Partise Demokratike ne nje takim te zhvilluar ne qytetin e Permetit kane theksuar se kjo kandidature do te perfaqesoje vlerat me te mira per koalicionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.172Z

Tepelene perfundon numerimi shpallet fitues kandidati i AA

Ne Tepelene ka perfunduar procesi i numerimit te votave. Fitues rezulton kandidati i Aleances per te Ardhmen Termet Peci me 1741 vota kundrejt 750 votave te kandidatit te Aleances per Qytetarin Sevo Mici dhe 1188 votave te kandidatit te LZHK-se Reshat Zika. Permeti Kur mbeten edhe dy kuti per t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama