Rezultate te kerkimit per termin: +Sinojmeri

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.664Z

Mjekët peticion kundër drejtorit të LSI: Po shkatërron spitalin

Mjekët e spitalit Rajonal Omer Nishani në Gjirokastër, japin alarmin për keqmenaxhimin e këtij institucioni të rëndësishëm nga ana e drejtuesit Genci Sinojmeri. Gjendja kritike që po mbizotëron në spitalin e vetëm rajonal në jug të Shqipërisë, autoritarizmi, veprimet klienteliste t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.930Z

Genci Sinojmeri Ta rikthejme Gjirokastren ne qytet elitar

Aleanca per qytetarin Politika per ta shnderruar qytetin ne nje qender atraktive Genci Sinojmeri i LSI-se drejtor i Spitalit Rajonal te Gjirokastres synon te marre mandatin e kryetarit te bashkise per kater vitet e ardhshme. Ai thote se qyteti ka njohur vetem regres gjate shtate viteve te qeverisje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.922Z

Aleanca per qytetarin prezanton Genci Sinojmerin per Bashkine e Gjirokastres

Genci Sinojmeri Gjirokaster 26 mars 2011 NOA- Koalicioni Aleanca per qytetarin  ka prezantuar diten e sotme ne qytetin e Gjirokastres kandidatin per koalicionin Genci Sinojmeri. Se bashku me deputetet e ketij qarku Genc Rulin e Vangjel Tavon kreu i LSI-se Ilir Meta eshte shprehur se me zgjedhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.708Z

21 Janari gjyqtaret te ndare

Vendimi i Gjykatës së Apelit për 21 janarin ka sjellë një valë të re reagimesh të opinionit publik në lidhje me besueshmërinë e drejtësisë dhe gjyqtarëve. Top Channel ka mësuar se edhe vetë trupi gjykues ka qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.980Z

LSI Meta Aleanca per Qytetarin jo slogan realitet i ri

Levizja Socialiste per Integrim prezantoi dje ne qytetin e Permetit kandidatin per kryetar Bashkie Kujtim Hoxha. Kreu i LSI-se dhe perfaqesues te Partise Demokratike ne nje takim te zhvilluar ne qytetin e Permetit kane theksuar se kjo kandidature do te perfaqesoje vlerat me te mira per koalicionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.172Z

Tepelene perfundon numerimi shpallet fitues kandidati i AA

Ne Tepelene ka perfunduar procesi i numerimit te votave. Fitues rezulton kandidati i Aleances per te Ardhmen Termet Peci me 1741 vota kundrejt 750 votave te kandidatit te Aleances per Qytetarin Sevo Mici dhe 1188 votave te kandidatit te LZHK-se Reshat Zika. Permeti Kur mbeten edhe dy kuti per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.247Z

Gjirokaster nje djale i ri perndjek nje grua

Foto arkiv PUBLICITET Gjirokaster 27 tetor 2015 NOAal- Nje djale ne Gjirokaster eshte vene ne pranga i akuzuar per perndjekjebr br Gjate dites se djeshme u be arrestimi ne flagrance i 27- vjecarit Galip Sinojmeri banues ne lagjen Dunavatbr br Kapja e tij u be pas denonc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama