Rezultate te kerkimit per termin: +Sinojmeri

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.980Z

LSI Meta Aleanca per Qytetarin jo slogan realitet i ri

Levizja Socialiste per Integrim prezantoi dje ne qytetin e Permetit kandidatin per kryetar Bashkie Kujtim Hoxha. Kreu i LSI-se dhe perfaqesues te Partise Demokratike ne nje takim te zhvilluar ne qytetin e Permetit kane theksuar se kjo kandidature do te perfaqesoje vlerat me te mira per koalicionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.172Z

Tepelene perfundon numerimi shpallet fitues kandidati i AA

Ne Tepelene ka perfunduar procesi i numerimit te votave. Fitues rezulton kandidati i Aleances per te Ardhmen Termet Peci me 1741 vota kundrejt 750 votave te kandidatit te Aleances per Qytetarin Sevo Mici dhe 1188 votave te kandidatit te LZHK-se Reshat Zika. Permeti Kur mbeten edhe dy kuti per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.247Z

Gjirokaster nje djale i ri perndjek nje grua

Foto arkiv PUBLICITET Gjirokaster 27 tetor 2015 NOAal- Nje djale ne Gjirokaster eshte vene ne pranga i akuzuar per perndjekjebr br Gjate dites se djeshme u be arrestimi ne flagrance i 27- vjecarit Galip Sinojmeri banues ne lagjen Dunavatbr br Kapja e tij u be pas denonc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.393Z

Përmbytjet në Shqipëri, shkak erozioni

Në prag të stinës së dimrit duket se situata e përmbytjeve do të jetë si në vitet e shkuara dhe shkak kryesorë sipas disa studiuesve, është erozioni. Ambjentalsitë dhe gjeologët Xhemal Mato , Spiro Boçi, Ardian Klosi, Spartak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.005Z

Në Apel gjyqi për ’21 Janarin’, Prokurori: Të jepen 48 vite burg ndaj 2 gardistëve

TIRANE-Startoi sot në Gjykatën e Apelit procesi gjyqësor për ngjarjet e 21 Janarit, ku Prokuroria kërkoi të prishet dënimi i Gjykatës së Tiranës dhe të dënohen me burg dy gardistët që akuzohen për vrasjen e protestuesve. Sot është zgjedhur kryesuesi i këtij gjyqi, z.Agim Bendo, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.843Z

Fshehin pasurinë, 4 drejtorë dhe 1 doganier kallëzohen në prokurori

Tiranë - Inspektoriati i Deklarimit të Pasurive ka paditur në Prokurori, 4 drejtorë të administratës shtetërore dhe një doganier për fshehje të pasurisë. Në njoftimin e publikuar sot nga ILDKPI-ja, thuhet se ky institucion paraqiti pranë organit të akuzës kallëzim penal ndaj pesë su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.925Z

Ferdinand Xhaferaj fiton përballjen e parë publike me Vangjush Dakon

21-04-2011 / Gazeta 55 Thellohet skandali i kandidatëve të Edvinit, Vangush Dako injoron studentët, s’u përgjigjet pyetjeve të tyreKandidatët për kreun e bashkisë së Durrësit në zgjedhjet e 8 majit, Ferdinand Xhaferaj dhe Vangjush Da

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama