Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Bankes

Total: 3056
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.171Z

Gjermani tunel per grabitjen e bankes

Gjermani tunel per grabitjen e bankes E shtune 19 Janar 2013 1312 p styletext-align justify p Gjermani tunel per grabitjen e bankes p Policia gjermane ka nisur nje hetim special per te gjetur autoret e germimit te nje tuneli te nendheshem permes te cilit disa hajdute profesioniste kryen nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.545Z

Rreth pavaresise se Bankes Qendrore

e Hene 1 Shtator 20141222 pm ZEF PREIbrbr  Sipas nenit 108 te Marreveshjes per krijimin e Bashkimit Europian pavaresia e Bankes Qendrore qe vepron ne zonen e euros te BE-se percaktohet si garantimi me ligj i mundesise qe kjo banke te permbushe pergjegjesite dhe detyrimet e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.877Z

"Qeveria, arrogance ndaj Bankes Boterore"

Partia Socialiste shprehet e shqetesuar ne lidhje me qendrimin "armiqesor" qe sipas saj qeveria e Berishes po mban ndaj Bankes Boterore. Deputeti socialist Arben Malaj shprehu dje shqetesimin se qeveria po mban te njejtin qendrim "arrogant" me Banken Boterore sic mbajti dhe me FMN-ne kur, kjo e fund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.495Z

Plani per grabitjen e bankes me tunel

Policia shpjegon se si u ra ne gjurmet e grabitesve. Dy te arrestuar tre ne kerkim Pese persona dyshohet se eshte numri i personave qe kishin planifikuar nje grabitje hollivudiane. Behet fjale per grabitjen e filialit te bankes Intesa San Paolo qe eshte parandaluar nga policia e kryeqytetit e cila k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.809Z

Tre auditues te Bankes ne Prokurori

e Premte 12 Shtator 20141038 am p classwp-caption-text Prokuroria e PergjithshmebrbrTre auditues te Bankes se Shqiperise thirren ne Prokurori per te dhene deklarime ne lidhje me vjedhjen e dyshuar 4-vjecare ne dy arkat e Thesarit brProkurori i ceshtjes Ramadan Troci ka firmosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.034Z

Berisha Meksi dorezoi sekretet e Bankes ne Kuvend

e Diele 14 Shtator 20141150 am brbrIsh-kryeministri Berisha akuzoi dje anetaren e Keshillit Mbikeqyres te Bankes se Shqiperise Ermelinda Meksi se ka dorezuar ne Kuvend nje dosje sekrete te kesaj banke Permes nje postimi ne rrjetin social Facebook Berisha shkruan se kjo dosje u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.736Z

Basha takim me drejtorin e Bankes Boterore

brbrKreu i Partise Demokratike Lulzim Basha denoncon koncesionet korruptive te qeverise ndersa shpreh shqetesim edhe per te dhenat e fundit ekonomike Qendrimi i tij eshte bere i ditur gjate nje takimi te zhvilluar me drejtorin ekzekutiv te Bankes Boterore per Shqiperine Patriozio Pagano gjate qendr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama