Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Bankes

Total: 3058
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.493Z

Keshilli akuzon mediat Cenuan kolonat e Bankes

e Premte 15 Gusht 20141253 pm p classwp-caption-text Keshilli Mbikqyres i Bankes se ShqiperiseSSSAbrASSKeshilli Mbikqyres i Bankes se Shqiperise ka akuzuar mediat dhe rrjetet sociale se kane perhapur ne publik qendrime jo te pershtatshme Keshilli Mbikeqyres konstaton se ne medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.902Z

Grabitja e bankes, 30 mije euro "spiunit"

VLORE- Policia e Vlores ka publikuar dje, shifren rekord te shperblimit per informatorin qe do te jape te dhena te sakta per autoret e grabitjes se deges se bankes "Intesa Sanpaolo" dhe vendndodhjen e tyre. Dje eshte vene ne dispozicion shifra e 30 mije eurove dhe lajmin e konfirmoi zedhenesi i Poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.255Z

Kosova, sot anetare e Bankes Boterore

Guvernatori i Bankes Qendrore te Kosoves, Hashim Rexhepi ka deklaruar dje se Kosova do te behet sot anetare e Bankes Boterore. Ai ka theksuar se ka informacione te sakta, sipas te cilave ato vende qe votuan pro anetaresimit te Kosoves ne FMN do te votojne pro hyrjes se saj ne BB. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.255Z

Kosova, neser anetare e Bankes Boterore

Guvernatori i Bankes Qendrore te Kosoves, Hashim Rexhepi ka deklaruar pasditen e sotme se neser Kosova do te behet anetare e Bankes Boterore. Rexhepi ka theksuar se ka informacione te sakta, sipas te cilave ato vende qe votuan pro anetaresimit te Kosoves ne FMN do te votojne pro hyrjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.932Z

Zbulohet makina e grabitesve te bankes

brbrKjo eshte makina me te cilen dyshohet se kane levizur grabitesit e bankes pasi braktisen makinen e sigurise shte nje mjet Volsvagen tip Cady vit prodhimi 2003 Hetuesit ende nuk kane te dhena per targat por vetem keto karakteristika si dhe xhamat e veshur me reklama Nderkohe qe prej se premtes fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.430Z

Fier, operacion kerkimi per grabitesin e bankes

Drejtoria e policise se Fierit ka nisur nje operacion kerkimi per nje person ende te paidentifikuar qe ne oren 11:10 minuta te dites se sotme grabiti nen kercenimin e armeve filialin e bankes Raiffeisen. Ishin punonjesit e bankes ata qe lajmeruan policine menjehere sapo grabitesi doli nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.492Z

Deshtoi vjedhja e Bankes Amerikane

Banka Amerikane e Shqiperise rrezikohet nga piratet e kartave te bankomateve. Fal nje nderhyrjeje ne kohe te drejtuesve te bankes eshte shmangur nje nderhyrje ne financat e klienteve, pasi kater persona, qe jane shoqeruar dje nga policia e Tiranes, dyshohet se kane falsifikuar nje prej kartave te ba

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama