Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Bankes

Total: 3058
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.932Z

Zbulohet makina e grabitesve te bankes

brbrKjo eshte makina me te cilen dyshohet se kane levizur grabitesit e bankes pasi braktisen makinen e sigurise shte nje mjet Volsvagen tip Cady vit prodhimi 2003 Hetuesit ende nuk kane te dhena per targat por vetem keto karakteristika si dhe xhamat e veshur me reklama Nderkohe qe prej se premtes fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.430Z

Fier, operacion kerkimi per grabitesin e bankes

Drejtoria e policise se Fierit ka nisur nje operacion kerkimi per nje person ende te paidentifikuar qe ne oren 11:10 minuta te dites se sotme grabiti nen kercenimin e armeve filialin e bankes Raiffeisen. Ishin punonjesit e bankes ata qe lajmeruan policine menjehere sapo grabitesi doli nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.492Z

Deshtoi vjedhja e Bankes Amerikane

Banka Amerikane e Shqiperise rrezikohet nga piratet e kartave te bankomateve. Fal nje nderhyrjeje ne kohe te drejtuesve te bankes eshte shmangur nje nderhyrje ne financat e klienteve, pasi kater persona, qe jane shoqeruar dje nga policia e Tiranes, dyshohet se kane falsifikuar nje prej kartave te ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.171Z

Gjermani tunel per grabitjen e bankes

Gjermani tunel per grabitjen e bankes E shtune 19 Janar 2013 1312 p styletext-align justify p Gjermani tunel per grabitjen e bankes p Policia gjermane ka nisur nje hetim special per te gjetur autoret e germimit te nje tuneli te nendheshem permes te cilit disa hajdute profesioniste kryen nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.545Z

Rreth pavaresise se Bankes Qendrore

e Hene 1 Shtator 20141222 pm ZEF PREIbrbr  Sipas nenit 108 te Marreveshjes per krijimin e Bashkimit Europian pavaresia e Bankes Qendrore qe vepron ne zonen e euros te BE-se percaktohet si garantimi me ligj i mundesise qe kjo banke te permbushe pergjegjesite dhe detyrimet e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.877Z

"Qeveria, arrogance ndaj Bankes Boterore"

Partia Socialiste shprehet e shqetesuar ne lidhje me qendrimin "armiqesor" qe sipas saj qeveria e Berishes po mban ndaj Bankes Boterore. Deputeti socialist Arben Malaj shprehu dje shqetesimin se qeveria po mban te njejtin qendrim "arrogant" me Banken Boterore sic mbajti dhe me FMN-ne kur, kjo e fund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.495Z

Plani per grabitjen e bankes me tunel

Policia shpjegon se si u ra ne gjurmet e grabitesve. Dy te arrestuar tre ne kerkim Pese persona dyshohet se eshte numri i personave qe kishin planifikuar nje grabitje hollivudiane. Behet fjale per grabitjen e filialit te bankes Intesa San Paolo qe eshte parandaluar nga policia e kryeqytetit e cila k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama