Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +O

Total: 9682
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.439Z

E gëzofshim o Tiranas festën e Elbasanit!

Nga Artan Fuga E gëzofshim o Tiranas festën e Elbasanit! —————————– Festa e Verës, me ballokume, piknike, etj., vjen si traditë si një festë rajonale, e Elbasanit dhe rrotull tij. Pavarësisht, se në mënyra të tjera festohet edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.058Z

Maicon te Eto’o

Sipas të përditshmes sportive italiane Corriere dello Sport, mbrojtësi i Interit, Douglas Maicon ka hyrë në muajt e fundit të karrierës së tij me gjigantin milanez. Sipas gazetës, braziliani ka vënë në shitje apartamentin e tij në Milano. Maicon, është pjesë e Interit nga viti 2006 k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.444Z

E gëzofshim o tiranas, festën e Elbasanit !

Nga Artan Fuga Festa e Verës, me ballokume, piknike, etj., vjen si traditë si një festë rajonale, e Elbasanit dhe rrotull tij. Pavarësisht, se në mënyra të tjera festohet edhe në Izrael, a në Tepelenë, Kthimi i saj sipas formës elbasanase në një festë qendrore para disa vitesh u b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.446Z

E gezofshim o Tiranas festen e Elbasanit

Transmetuar me 14032016 - 0914 Hajde e festojme Pezen ne Mukje Mukjen e festojme ne Labinot Labinotin e festojme ne Permet Permetin e festojme ne Prishtinebr br Nga Artan Fugabr br Festa e Veres me ballokume piknike etj vjen si t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.372Z

Dule: Miço s'mund të garojë për kryetar partie

Kryetari i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut deklaron se Thoma Miço nuk mund të garojë për kreun e partisë pasi nuk është më anëtar i kësaj partie. I kontaktuar në telefon nga "Ora News", Dule thotë se Miço duhet ta ketë fjalën për Partinë Demokrati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.122Z

HAHAHA, O ÇIKAGO, O PROLETARIAT!

(Nga 1 Maji në 5 Maj) HAXHI KALLUCI Në kuadrin e festave të majit, Fieri dhe Bashkia e tij marrin përsipër peshën e lëvizjes së Çikagos për të krijuar atmosferën dhe kujtimin e simbolikës së protestave të proletariatit, siç do të sintetizonin në doktrinën e tyre vetë Karl Marksi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.958Z

Pato – Eto’o, sulmi i Sampdorias?

Skuadra nga Serie A, Sampdoria, është duke vëzhguar me vëmendje situatat e sulmueseve Alexandre Pato dhe Samuel Eto’o. Sipas Football Italia, presidenti i ri i kësaj skuadre, Massimo Ferrero, po dëshiron që t’i shpërblejë tifozët për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama