Rezultate te kerkimit per termin: +Siri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.868Z

Jepet masa e sigurise per 7 te arrestuarit qe rekrutonin besimtaret ne Siri

SSSAbrASS Gjykata e Krimeve te Renda do te jap sot masen e sigurise per shtate personat te cilet rekrutonin besimtaret myslimane per ne Siri Eshte konfirmuar tashme se eshte rritur masa e sigurise qe kane marre autoritetet pasi pjesemarres ne kete seance gjyqesore do te jene edhe mbeshtetesit e sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.429Z

Siri militanet mbajne te rrethuar nje grup paqeruajtesish filipine ne lartesite Golan

0 brbr brbrMilitantet islamike ne Siri mbajne te rrethuar prej te shtunes ne lartesite Golan nje grup paq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.107Z

Dështoi arrestimi i Burim Demollit, vritet në Siri

Prokuroria e shtetit thotë se policia dështoi ta arrestonte, Burim Demollin nga Prishtina, para se ai të ikte dhe më pas të vritej në Siri. Saktësisht me datën 9 gusht të këtij viti Prokuroria e shtetit konfirmon një aktvendim për fillim h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.410Z

Siri arratisen gjeneralet

Ne Siri kane nisur arratisjet masive te gjeneraleve te Bashar al Assadit, 24 prej tyre jane larguar nga vendi, siç tregojne raportet ne media, ndersa ofensiva e rebeleve nuk ka te ndalur. Tashme, te gjithe zonat e vendit jane kthyer ne skene perleshjesh, luftimesh e dhune. vetem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.938Z

Amerikanet kunder nderhyrjes ushtarake ne Siri

Bota po ndjek dhe po pret për të pare nëse Shtetet e Bashkuara do të reagojnë ndaj sulmit me armë kimike që la të vrarë më shumë se 1,400 sirianë, përfshi këtu disa qindra fëmijë. Presidenti Obama dhe disa udhëheq&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.137Z

Dhunë në Siri, shënohen 34 viktima

Të paktën 34 persona, në mesin e të cilëve 16 civilë, humbën jetën në Siri, pasi armata përforcoi operacionet kundër disa vatrave të protestave dhe u përlesh me ushtarë dezertorë në afërsi të kufirit turk, kum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.430Z

Siri te gjithe kunder te gjitheve

Situata në Siri bëhet akoma e më kaotike. Brigadat luftëtarësh opozitarë morën nën kontroll një spital që përdorej si seli qëndrore nga ana e ISIS, grup militant ekstremist i lidhur me Al Kaedan që lufton kundër Bashar al Assad dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama