Rezultate te kerkimit per termin: +Situat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.155Z

Bahrein, Obama:Mbështes dialogun për zgjidhjen e krizës

Presidenti amerikan, Barack Obama ka shprehur mbështetjen e tij për dialog kombëtar, për zgjidhjen e krizës politike në Bahrein. Kreu i Shtëpisë së Bardhë ka deklaruar se dialogu duhet të jetë gjithëpërfshirës, jopartiak dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.423Z

Mal Berisha Tensionet ne veri te Kosoves te nxitura nga ekstremistet serbe

Drejtori i Drejtorisë Rajonale në Ministrinë e Jashtme, Mal Berisha, gjatë një bisede në studion e Abc news ka folur për situatën më të fundit në veri të Kosovës. Zoti Berisha ka theksuar se tensionet në veri janë nxitur ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.934Z

Keshilli i Sigurimit per Sirine

Gjatë mbledhjes së Këshillit të Sigurimit mbi dhunën në Siri, zyrtarë të lartë kanë bërë të ditur se kanë marrë informacione shqetësuese për situatën në vend. Informacionet sugjerojnë se afro 2 mij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.218Z

Berlusconi: Tani do merrem unë me Milanin tim

Presidenti i Milan, Silvio Berlusconi premton se do të rikthehet të mendoj seriozisht për Milan. Presidenti kuqezi gjatë një mbledhje me partin e tij në Romë, ka deklaruar "Një nga gjërat që do të bëj në rinin time të tret&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.182Z

Rrëshqitje dherash në Pogradec, zhbllokohet pas disa orësh aksi rrugor

POGRADEC- Zhbllokohet pas disa orësh rruga në dalje të qytetit të Pogradecit. Mbasi në trasenë e rrugës rrëshqitën 300 metërkub dhera, u bë e mundur dhe bllokimi i lëvizjes së automjeteve. Kjo situatë krijojë dhe radh&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.969Z

Auditi i KLSH, zbulohetsituata skandaloze në KESH

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Grupi i auditimit i Kontrollit të Lartë të Shtetit ka konstatuar një situatë kritike në Korporatën Elektroenergjetike Shqiptare, e cila deri tani &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.863Z

Po e kërkojnë të mdhenjtë e Premierligës

Yohan Cabaye shumë shpejt pritet të rikthehet në Premierligën Angleze. Mesfushori francez nuk është i kënaqur aspak me situatën te PSG dhe se po kërkon rikthimin në Premierligë. Liverpool, Manchester United e Arsenal kanë oferta serioze p&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama