Rezultate te kerkimit per termin: +Situata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.357Z

Situata nga permbytjet

var fbShare url httpvizionplusalsituata-nga-permbytjetsize smallbrbrNe Vlore dhe Fier reshjet e dendura te shiut kane rritur nivelin e prurjeve ne lumin Vjose duke rrezikuar qe te dale nga shtrati Megjithate vershimi i ujerave permbyti disa hektare toke ne zonen e Ures se Mifolit Kanan Shakaj admi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.896Z

Permbytjet, rendohet situata

Ministri i Bujqesise Genc Ruli informoi Komitetin Nderministror te Emergjencave se situata hidrike paraqitet e renduar, ne shume zona te vendit, sidomos ate veriperendimore. "Sapo dalim nga nje permbytje, perseri situata ne kete zone, sidomos ne Shkoder paraqitet e renduar. Ne Shkode

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.424Z

Situata ne Algjeri

Situata ne Algjeri E hene 21 Janar 2013 1025 Situata ne AlgjeriSe paku 48 persona kane humbur jeten pas sages 4 ditore te pengmarrjes ne impiantin e gazit ne Algjeri Sipas televizionit shteteror ATS te dielen jane gjetur ne kompleks edhe 25 trupa te tjere te pajete Edhe pse operacioni per shpeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.409Z

Përmbytjet në Lezhë, përmirësohet situata

LEZHë- Situata emergjente e krijuar një ditë më parë në Tale të Lezhës pas hapjes së portave të HEC-it të Ulzës dhe Shkopetit, është normalizuar. Kështu ka deklaruar drejtori i Emergjencave Civile Alfred Olli, pas inspektimit të zonës ku u shkaktuan përmbytje pas vërshimit të uji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.958Z

Meta Situata drejt permiresimit

Zv. kryeministri Ilir Meta vizitoi sot malin e Jushit. Njekohesisht Minister i Ekonomise dhe i Energjetikes vleresoi se situata e emergjences po kalon ndersa theksoi se banoret po bejne gjithcka qe te kalojne kete situate. Vleresoj mirekutimin e banoreve. Do te jemi prane jush per te plotesuar nev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.429Z

Permiresohet situata e rrugeve

brbrPas reshjeve te bores qe kane rene ditet e fundit ne pjeset veriore dhe jugore te vendit kete te marte situata paraqitet e permiresuar Nga monitorimi i bere rezulton se situata ne akset rrugore te vendit konsiderohet e permiresuar dhe pothuajse te gjitha jane te kalueshme pa zinxhire Por Autori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.895Z

Situata nga stuhia

Tiranë - Pjesa më e madhe e vendit u përfshi mbrëmjen e shkuar nga reshje të dendura shiu, çka shkaktuan edhe përmbytje në një sërë zonash. Për këtë arsye, qeveria mblodhi grupin koordinator për të vlerësuar nevoja dhe dhe përcaktuar ndërhyrjet për normalizimin e shpejtë të si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama