Rezultate te kerkimit per termin: +Situata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.737Z

Situata ne veri

Dita e hene i gjen rruget nacionale ne vend te zhbllokuara nga debora,por serish te kalueshme vetem me zinxhir.Shtabi i emergjencave civile ben te ditur se ka permiresim te situates,pavaresisht se ende shume komuna ne veri te vendit gjenden te bllokuara.Por pervec rreshjeve te debores situata pritet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.391Z

Kukes, permiresohet situata

Pas disa dite te veshtira ne zonen e Kukesit per shkak te rreshjeve te debores, situata eshte normalizuar. Drejtuesit e emergjencave dhe drejtuesit e qarkut thone se eshte punuar per rikthimin e normalitetit edhe ne zonat qe per shkak te motit ngelen pa energji. Furnizimi tashme eshte rik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.234Z

Berisha: situata alarmante

Pas shpërthimit të fuqishëm të depos së armëve në Gradec të Vorës, ka dalë në një prononcim publik edhe kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha. Ai është shprehur se situata është tepër e rëndë dhe alarmante. Ai ka thirrur në mbledhje urgjente qeverinë për të marrë masat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.712Z

Kakavijë, normalizohet situata, pakësohen radhët

Normalizohet situata në pikën kufitare të Kakavijës, pas fluksit dhe radhëve të gjata të orëve të para të mëngjesit të sotëm. Aktualisht pala shqiptare po punon me 10 sportele ndërsa ana greke me 5 të tilla. GJIROKASTËR- Normalizohet situata në pikën kufitare të Kakavijë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.811Z

Berisha Situata nen kontroll

Situata eshte nen kontroll. Niveli i ujit ne qytet ka rene 38 centrimentra. Keshtu deklaron kryeministri Sali Berisha ndersa ka inspektuar situaten ne Shkoder nga permbytjet te cilat kane prekur te gjithe zonen veriore. Gjate vizites ne Shkoder Berisha ka falenderuar qytetaret dhe biznesmenet te c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.855Z

Përmbytjet, rëndohet situata në Dajç

Rëndohet situata nga përmbytjet në komunën Dajç të Shkodrës. Sipas informacioneve situata është rënduar si pasojë e hapjes së portave të hidrocentralit. Mësohet se është rritur me 30 cm niveli i ujit dhe policia nuk lejon asnjë automjet të hyjë në këtë komunë. Gjithashtu mëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.776Z

Permbytjet, Vasili: Situata nen kontroll

Ministri i Shendetesise, Petrit Vasili ka deklaruar se situata ne veri-perendim te Shqiperise, pas pushimit te reshjeve te shiut eshte plotesisht nen kontroll. Duke folur ne seancen e sotme parlamentare, Vasili eshte shprehur se dikasteri i drejtuar prej tij ka derguar ne vendngjarje sta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama