Rezultate te kerkimit per termin: +Situata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.620Z

Vjedhja e BSH, Arvizu: Politika tëbashkëpunoj,të normalizohet situata

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës i ka kërkuar politikës shqiptare të bashkëpunojë për të zgjidhur situatën e krijuar në Bankën e Shqipërisë, pas vjedhjes së 713 milionë lekë. Nga Pusteci, Ale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.286Z

Situata në Kosovë, në këndvështrimin e dy analistëve

Keida Kostreci, WashingtonZëri i Amerikës   Situata e krijuar në Kosovë në këtë periudhë kalimtare transferimi kompetencash si dhe përpjekjet e Beogradi për të siguruar një ndarje de facto të Kosovës, ka ngjallur shqetësim tek mbështetësit perëndimorë të shtetit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.248Z

Situata politike, Meta: Shkaku, lidershipi destruktiv i opozitës

Situata politike në vend është acaruar nga lidershipi destruktiv i opozitës. Ky është qëndrimi dhe vlerësimi i liderit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta. Zëvendëskryeministri, njëherësh ministër i Jashtëm, Meta, zhvilloi dje homazhe në monumentin “Nëna Shqipëri”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.700Z

KiE: Situata politike e qetë Presidenti sipas Kushtetutës

05/04/2012  Raportuesit e KiE mbyllin vizitën triditore në Shqipëri Pasi zhvilluan dhe takimin e fundit me përfaqësuesit e lartë të shtetit shqiptar, atë me Kryeministrin Berisha, raporterët e Këshillit të Europës mbajtën pasditen e djeshme një konferencë për shtyp. Në f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.469Z

Tensionohet situata në veri, serbët vendosin barrikada të reja

MITROVICË- Situata në veri të Kosovës vijon të mbetet e tensionuar, pasi serbët kanë vendosur një barikadë të re në rrugën që çon drejt pikëkalimit kufitar në Bërnjak.Lajmi konfirmohet nga mediat serbe të cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.572Z

Vasili: Situata shëndetësore në zonat e bllokuara, nën kontroll

TIRANË- Ministria e Shëndetësisë po ndjek situatën në zonat e bllokuara hap pas hapi, si në furnizimin me medikamente, apo dhe gatishmërinë e bluzave të bardha, veçanërisht për transportin dhe trajtimin në kohë të grav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.408Z

Meningiti – Ndoka : Qytetarët të mos përfshihen në panik, situata është nën kontroll

ISHP: "Kemi rritur kapacitetet diagnostikuese" Situata e meningitit (inflacioni i cipave të trurit që shkaktohet nga një numër i madh baktresh) mblodhi sot në një mbledhje pune në Institutin e Shëndetit Publik specilistët e strukturave të shëndetësisë. Në këtë takim ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama