Rezultate te kerkimit per termin: +Skena

Total: 9701
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.636Z

Skena UP po rritet

Gjate tete diteve ne Prishtine ne kuader te Festivalit Nderkombetar te Studenteve per Film dhe Teater 145Skena UP146 do te shfaqen 96 filma dhe 11 shfaqje teatrore. Te pranishem midis te tjereve do te jene edhe 150 mysafire nderkombetare. Nga Alfred Beka me 03 dhjetor 2010 ne ora 1104 Festivali N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.853Z

Bie nga skena

Këngëtarja tinejxhere amerikane, Selena Gomez nuk ka kaluar më së miri në koncertin e saj të fundit. Ajo gjatë interpretimit të një kënge ka rrëshqitur dhe është rrëzuar nga skena, shkruan zeri. Fatmirësisht lartësia nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.931Z

Flori, skena hot me balerinat (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Threedots kanë krijuar një standard të ri në organizimin e koncerteve live. Për herë të parë në skenat e klubeve të mëdha, nuk është me vetëm një këngëtar që këndon, por një grup njerëzish që kujdesen për ta shndërruar mbrëmjen në një shou

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.323Z

Amerika sdo te terhiqet nga skena boterore

Amerika sdo te terhiqet nga skena boterore E enjte 07 Shkurt 2013 1011 p p Amerika sdo te terhiqet nga skena boteroreSekretari amerikan i Shtetit John Kerry eshte zotuar se Shtetet e Bashkuara nuk do te terhiqen nga skena boterore per shkak te kufizimeve buxhetore apo kompleksitetit te sfida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.095Z

VIDEO+FOTO/ Skena apokaliptike në Fushë Krujë

Fushë Kruja është një nga zonat më të prekura nga përmbytjet. Këtë gjë e tregojnë edhe këto pamje. Permbytje ne Fushe Kruje-1 by news-al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.484Z

VIDEO (+18)/ Studentja, skena pornografike në bibliotekë

Një student 19-vjeçare në universitetin e Oregonit e ka shfrenuar fantazinë. Kendra Sunderland ka bërë një video pornografike në bibliotekën e universitetit. Video ka bërë xhiron e botës, ndërkohë që tashmë ajo është arrestuar. 19-vjeçarrja rrezikon të dënohet me një vit bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.475Z

Krijohet Skena e Pavarur Kulturore

Rreth 18 organizma për kulturën dhe artet janë bashkuar në një rrjet. Skena e Pavarur Kulturore në Shqipëri kërkon zhvillimin e iniciativës së lirë dhe funksionimin e ligjit për sponsorizimet për mbështetjen e bizneseve në ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama