Rezultate te kerkimit per termin: +Skishte

Total: 974
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.157Z

Detaje nga dëshmia/ Organizatori: Inskenonim grabitjen natën pranë Rinasit, kur skishte lëvizje

Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga mënyra se si funksiononte grupi i grabitësve të parave të bankave, të cilët terrorizuan Qafë Kasharin të enjten e kaluar dhe dy vjet më parë po këtë rrugë pranë Rinasit, duke grabitur dy blinda me para. Report TV raporton se Fation Xhyliu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.856Z

Vrasja e trefishtë/ Djemtë: Babai skishte lidhje me të venë, i kishte borxh

Ferit dhe Sulltane Kolgjini Dy djemtë e Ferit Kolgjinit, autorit të krimit të trefishtë që ndodhi në Pezë të dielën, kanë mohuar në polici lidhjen jashtëmartesore të të atit. Ne jo vetëm që nuk kemi dijeni rreth atyre që kanë deklaruar banorët e fshatit për lidhjen jashtëmart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.536Z

Vrasja e kryekomisarit, e shoqja e Dritan Lamajt: Veç Frrokut, skishte konflikt me njeri

Anila Lamaj, bashkëshortja e kryekomisarit të vrarë një vit më parë, Dritan Lamaj ka dëshmuar sot në procesin gjyqësor që po zhvillohet ndaj Arben Frrokut, i dyshuari kryesor për vrasjen e tij. Lamaj deklaroi se me sa ajo ishte në dijeni i vetmi konflikt që bashkëshorti i saj kishte is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.180Z

INTERVISTA/ Flet vëllai i Denis Shtrazës: Gaz Çollakun e njohu në burg, skishte konflikte me të

    Vëllai i Denis Shtrazës, që akuzohet se është një nga autorët e vrasjes së Gazmend Çollakut, thotë se i vëllai është i pafajshëm. Duke folur për News 24, ai shprehet se i vëllai ditën e vrasjes së Çollakut ka qenë në Tiranë me të dyshuarin tjetër Ervin Dalipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.510Z

Skishte gatuar darkën, burri qëllon gruan me bel në kokë

Nuk kishte gatuar për të shoqin, bëhet për në spital nga burri, i cili më pas vret veten. 70-vjeçari Veli Elezi ka goditur bashkëshorten e tij me bel (mjet bujqësor) në kokë, duke i shkaktuar plagë të rënda, e duke kujtuar se e la të vdekur, i dha fund edhe jetës. Ata merreshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.390Z

Hetimi: Shullazi skishte numër telefoni, fliste me të Danit e Blerimit

Prokuroria kërkon verifikimin e pronave dhe pasurisë së Emiljano Shullazit si dhe te të dyshuarve si pjesëtarë të bandës së tij. Nga ana tjetër, kompanitë e telefonisë lëvizëse kanë konfirmuar se Emiljano Shullazi nuk ka numër të regjistruar në emrin e tij. Emiljano Shullazi nuk p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.832Z

Vrasja e Santos/ Çipa: E mirëorganizuar, policia skishte informacione se i rrezikohej jeta (VIDEO)

“Vrasja e biznesmenit Artan Santo ka qenë e parapërgatitur dhe e mirëorganizuar. Policia nuk kanë pasur asnjë informacion se jeta e tij mund të rrezikohej”.  Deklarata është bërë nga drejtori i Policisë së Tiranës Ardian Çipa,  dy ditë pas vrasjes së bankierit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama