Rezultate te kerkimit per termin: +Skishte

Total: 974
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.840Z

Tre policët: Shullazi skishte armë

Emiljano Shullazi Prokuroria kundërshton deklarimet e efektivave të Rendit në Gjykatën e Tiranës: Ndryshuan thëniet. Oficerët tërhiqen nga akuza në gjyq: Gabuam në raport-shërbim. Tre policët që arrestuan Emiljano Shullazin mbrëmjen e 8 nëntorit 2011 te zona e ish-Parkut në Tiranë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.422Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.018Z

Haan: Shqiperia skishte kushte dhe objektiva

Rreth 24 ore pas largimit zyrtar, ish trajneri i perfaqesueses kuqezi, duke mos preferuar te flase per mediat shqiptare ka shpjeguar aventuren e tij ne Shqiperi ne nje interviste per mediat holandeze, ku thekson edhe nje here deshiren e federates per te mos e larguar, por qe gjithsesi pranon se komb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.366Z

Skishte lekë për bukë, gjobit fqinjin

Policia e Kukësit është përballur dje me një denoncim të cuditshëm, që i ka habitur të gjithë. Një familje ka denoncuar pikërisht fqinjën e vet për një letër kërcënuese, me anë të së cilës kërkonte një sasi parash. Burime të Policisë së Kukësit, pas njohjes me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.953Z

Berisha: Skishte urdhër për të qëlluar, gardisti ka të drejtë të qëllojë kur e gjuajnë me gur

Share Berisha e Basha në ditën pas 21 janarit 2011 Kryeministri Sali Berisha ka folur sot për ngjarjen e 21 janarit duke pranuar se vazhdon ti qëndrojë akuzave kundër Ina Ramës dhe Bamir Topit për grusht shteti. Ai ka thënë vetëm se i vjen keq për të vrarët, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.448Z

Shefi dha urdher me radio te linim posten

06/10/2010Gezim Sulanjahu Na sulmuan persona te armatosur por nuk arrita ti njoh Prokuroria heq dore nga pyetja e pese deshmitareve TIRANE- Shefi i postes se policise Cerrik ka dhene urdher per braktisjen e objektit ne momentin kur banda e drejtuar nga Roland Xhepexhiu ka sulmuar me arme rajonin. Nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.066Z

Bujaria e deputetit

Rubrika: Si shkruanin paraardhësit Bujaria e deputetit Botuar më 1936 Nga Petro Marko Një hallexhi erdhi në Tiranë. Kishte ardhur edhe herë të tjera, disa muaj më parë, por sia kishte vënë njeri veshin. Iu lut deputetëve të krahinës së vet që ta shoqëronin gjer në ministri, por at

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama