Rezultate te kerkimit per termin: +Skishte

Total: 974
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.940Z

Gjyqtari akuza policise Babai qe perdhunoi te bijen mund te lirohet

Tirane 5 shtator 2016 NOAal - Perplasjet institucionale mes policise dhe gjykates rrezikojne deshtimin e nje procesi penal dhe lirimin e te akuzuarit se ka perdhunuar vajzen e tij Kete fakt e ka bere te ditur gjate seances gjyqtari i ceshtjes Gerd Hoxhabr br Sipas Hoxhes procesi penal ndaj Fatos G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.994Z

Çfarë ndodh në të vërtetë pas vdekjes

Pyetja se çfarë ndodh me ne pasi vdesim mbetet ende një nga misteret më të mëdha të jetës, pasi asnjë nuk e di në të vërtetë se çfarë qëndron përpara. Por njerëzit që janë shpallur klinikisht të vdekur për një periudhë kohore besojnë se mund të kenë përgjigjen. Këta njer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.810Z

Jo reformës territoriale sipas modelit të qytet-shteteve!

Nga Luan Kurti Pakënaqësitë për projektin e paraqitur nga qeveria për reformën territoriale kanë nxitur një sërë lëvizjesh populiste nga jugu në veri. Deri në bllokime rrugësh dhe kërcënime për revolta me pasoja ekstreme. Himara, Orikumi, Mirdita, goranët kërkojnë të pyeten, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.288Z

Gertrud, kjo grua e çuditshme

Shkrimtari i njohur tregon raportin me një nga kritiket më të njohura të shekullit 19-të Ernest Hemingway Mënyra se si u prisha me Gertrud Stainin qe me të vërtetë e çuditshme. Qemë bërë mjaft miq dhe unë i kisha bërë një sërë shërbimesh praktike, si atëherë kur arrita ta nis b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.236Z

Doshi: Lazarati s është sukses i Tahirit, në vrasjen e Santos policia skishte as radio

Tiranë Deputeti socialist Tom Doshi e ka konsideruar si përgjegjës, Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri për paaftësinë e Policisë së Shtetit për të kapur vrasësit e biznesmenit Artan Santo, në kushtet kur nuk është e pajisur me makina, motorrë apo radio. Për këtë shkak, ditën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.295Z

Berisha në Fier: Ne nuk merremi me kujtimet e vegjëlisë, ne bëjmë rrugë, shkolla, kanalizime

Kryeministri Sali Berisha ka komentuar nga Fieri, ku ka përuar segmentin Fier- Levan, dokumentarin e Edi Ramës dhe kujtimet e tij të vegjëlisë. Ju paraqiti Vlorës dhe vlonjatëve kujtimet e vegjëlisë. Ju paraqiti veten fëmijë, në plazh, normal. Po qëllimi pse e bëri ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.292Z

KQZ-ja, Berisha-Ramës: Vetë re në gropë, çohu dhe dil tani ose rri aty

Fier- Kryeministri i vendit zoti Sali Berisha ishte i pranishëm mëngjesin e së dielës në Fier për të inaguruar rishtrimin e segementit Fier-Levan. Një aks ky tepër problematik deri më sot të cilin dhe kryeministri e cilësoi si tepër të rëndësishëm për banorët e kësaj zone. Teksa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama