Rezultate te kerkimit per termin: +Sknderbeu

Total: 52
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.467Z

Dinamo bie në Korcë, Gramozi shpreson

Dinamo ka psuar nj humbje te ngusht n Korc prball Sknderbeut t vendit t parafundit, por pa e rrezikuar vendin e par n renditje pasi Besa ndodhet 17 pik larg. Blut e Muces jane mposhtur 4-3 n nj ndeshje q t gjitha emocionet i ka dhuruar n pjesn e dyte. 45 minutshi i par u mbyll me rrjeta t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.624Z

Gramozi-Sknderbeu degjeneron n dhun

Dhuna e tifozëve kolonjarë në stadiumin e Ersekës ka bërë që derbi Gramozi–Skënderbeu të mbyllet rreth 15 minuta para përfundimit të kohës së rregullt. Gjithcka nisi nga një rivënie anësore. Gjyqtari anësor Avdos i dha të drejtën korcarëve të përdornin topin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Ahmeti drejt Shqipris

Futbollisti i Treps, Liridon Ahmeti, ka gjasa q n afatin kalimtar dimror, t transferohet n kampionatin e Shqipris. Pr shrbimet e mbrojtsit vushtrrias, interesim kan shprehur dy skuadra nga elita e futbollit shqiptar: Sknderbeu i Kors dhe Shkumbini i Peqinit. Kt e ka konfirmuar vet Liridon Ahmeti,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Muça: Jo euforikë, ekipi ka nevojë për konsolidim

Sknderbeu Pas tri pikve t para n sezonin 2010-2011 t Kategoris Superiore, t cilat u morn n tavolin pas problemeve n sfidn me Besn, tashm Sknderbeu krkon fitoren n fush. Prball korarve, sot n fushn e lojs do t zbres Teuta, nj skuadr me mjaft element t rinj dhe q n letr duket si nj kundrshtar i leht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.333Z

Aleksandr Makedonski , Car Samuili dhe Sknderbeu

Tre personalitete historike n nj nnqiell. Tre histori gjakatare pr hir t dashuris s tyre, dhimbjes , friks dhe jets. N t njejtn koh , realizohen projekte madhore n orientimin e mass nga e dendura dhe e stilizuara. I njjti qllim dbimi i Orientit n Lindje. E nga Orienti njeriu fitoi civilizimin , u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.376Z

Superliga, Sot luhet Tirana-Vllaznia

Pas fitores s djeshme t Dinamos me Gramozin 1-0, sot do t luhen tre ndeshje t tjera t javs s 20-t t Superligs Shqiptare. Sknderbeu i vendit t fundit t renditjes pret Teutn n Kor. Lai do t luaj me Shkumbinin ndrsa ndeshja m e rndsishme sht Tirana – Vllaznia. Superliga vazhdon t kryesohet nga Di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.671Z

Skënderbeu ëndërron, Teuta vuan

Korart dominojn dhe fitojn 2-0. Miqt humbasin nj 11-metrsh Sknderbeu vazhdon t kultivoj ndrrn pr rikthimin e mundshm t titullit n Kor. Mund t thuhet me plot gojn, se n kto dy javt e para t Kategoris Superiore, vetm skuadra e Shklqim Mus dhe ajo e Flamurtarit kan bindur se mund t jen pretendent kryes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama