Rezultate te kerkimit per termin: +Skrapar

Total: 2071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.418Z

Skrapar asgjesohen 40 rrenje kanabis

Asgjesohet një parcele me 40 rrënjë kanabis stativa në Skrapar. Seksioni kundër narkotikëve në bashkëpunim me komisariatin e policisë Skrapar deklaroi finalizimin me sukses të operacionit të koduar “Vala”, nga ku rezultoi fillim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.271Z

Skrapar aksident me pasoje vdekjen

Skrapar 17 tetor 2014 NOAal- Nje aksident me pasoje vdekjen ka ndodhur ne Skrapar ku nje kamion ka dale nga rrugabr br Aksidenti ka ndodhur ne aksin rrugor Bogove- Nishove kur kamioni i ngarkuar me pllaka guri eshte perplasur si pasoje e daljes nga rrugabr br Sic raporton Noaal si pasoje e aksid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.763Z

Rama tur në Skrapar

Skrapar -Kryetari i Partisë Socialiste është ndalur në Skrapar në turin e tij, ku ka shpalosur edhe një herë idenë e bashkimit përtej së majtës dhe së djathtës, ide e cila në Shtetet e Bashkuara rezulton jo e suksesshme nga presidenti aktual Barack Obama nga ku është frymëzuar Rama.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.614Z

Dy vellezer ne Skrapar kapen me droge

Skrapar 16 tetor 2015 NOAal- Dy vellezer ne Skrapar jane vene ne pranga gjate nje aksioni antidroge ne zonen e Potomitbr br Gjate dites se djeshme u be arrestimi ne flagrance i vellezerve Taulant Gorce 26 vjec dhe RGorce 16 vjec banues ne Potom te Skraparitbr br Sic raporton Noaal prangosja e ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.197Z

Skrapar, Meta: LSI politika punësimi për gratë

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me gra dhe vajza në Skrapar. Gjatë fjalës së tij, Meta deklaroi se LSI do të garantojë punësimin e grave duke thënë se ka një program të qartë për integrimin e tyre. SKRAPAR- Kreu i Lëvizjes Socialist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.828Z

Izolohen fshatra ne Berat e Skrapar

BERAT - Dhjetera fshatra te thella ne Berat dhe Skrapar jane izoluar nga moti i keq me debore e ngrice. Trashesia e debores dje ne qytetin e Beratit arriti deri ne 40 cm duke veshtiresuar keshtu edhe qarkullimin e mjeteve. Drejtoria e Rrugeve mori masa per pastrimin e akseve. Me problematike situata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.933Z

Skrapar, provimi nis me vonesë

Procesi Shkak aksidentimi i inspektorit të MASH Provimi i parë i Maturës Shtetërore ka nisur me vonesë në rrethin e Skraparit. Shkak është bërë aksidentimi i inspektorit të Ministrisë së Arsimit, Vladimir Shahini, i cili udhëtonte drejt çorovodës për të dorëzuar bazën materiale

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama