Rezultate te kerkimit per termin: +Skrapar

Total: 2071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.036Z

Skrapar, shpërthen predha, humb jetën 42 vjecari

Foto Ilustruese SKRAPAR- Një 42 vjecar, baba i tre fëmijëve ka humbur jetën, pasi i ka shpërthyer në duar një predhë që e kishte marrë për të shitur për skrap. Ngjarja ka ndodhur në Skrapar, kur viktima po mundohet te bente shkeputjen e djegores nga predha. Sipas të dhënave të para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.082Z

Skrapar, zbulohen 90 arka me fishekë

Skrapar- Një sasi e madhe fishekësh janë gjetur sot në një godinë të braktisur në Skrapar. Sipas burimeve të policisë, mësohet se janë gjetur 90 arka të mbushur me fishekë të tipit 7.62 mm, që përdoreshin për automatik kallashnikovë. “Sasia e fishekëve është zbuluar rast

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.347Z

Skrapar, rrufeja djeg shtëpinë dhe lë pa strehë 12 persona

Mungesa e një rrufepritësi pranë banesës ka bërë që 12 persona të familjes Qato në Skrapar të mbeten të pastrehë. Gjatë stuhisë dhe reshjeve të një nate më parë në këtë zonë, një shkarkesë elektrike ka goditur rrjetin elektrik të banesës në fshatin Novaj. Të gjithë banor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.305Z

Skrapar, Meta në 65 vjetorin e Brigadës VII sulmuese

Kreu i LSI, Ilir Meta mori pjesë në festimet e 65-vjetorit të krijimit të Brigadës VII sulmuese në Skrapar ku vlerësoi kontributin e kësaj brigade në luftën për clirimin e vendit dhe kritikoi mospjesëmarrjen e përfaqsuesve të ministrisë së mbrojtjes në festime. SKRAPAR- Kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.717Z

Skrapar, infrastuktura e mjerueshme po merr jetë njerëzish

Skrapar- Mungesa e një ure në fshatin Valas të rrethit të skraparit i merr jeten një 54 vjeçareje. Ajo rezultonte e humbur prej dy ditësh. Nënë e tre femijëve, Ballkëze Tare nga qyteti i Policanit ka qenë duke shkuar tëk të afërmit e saj në fshatin Valas të rrethit Skrapar, por mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.864Z

Kreu i Kuvendit inauguron nisjen e punimeve të rrugës Skrapar-Përmet

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka inauguruar nisjen e punimeve të rrugës Skrapar-Përmet. Meta tha se rruga do të sjellë zhvillimin e mëtejshëm të Skraparit dhe zonave përreth. Kreu i Kuvendit mori pjesë edhe në ceremoninë e celjes së sezonit turistik në Skrapar Skrapari ka qënë ndales

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.966Z

Skrapar veshtiresi nga debora

Reshjet e borës të rëna me mjaft intensitet gjatë ditëve të fundit kanë shkaktuar bllokimin e shumë rrugëve rurale. Ne zonat malore te qarkut te Beratit ka probleme me levizjen e mjeteve dhe njerezve per shkak te trashesise se debores. Nderkohe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama