Rezultate te kerkimit per termin: +Skrapar

Total: 2071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.305Z

Skrapar, Meta në 65 vjetorin e Brigadës VII sulmuese

Kreu i LSI, Ilir Meta mori pjesë në festimet e 65-vjetorit të krijimit të Brigadës VII sulmuese në Skrapar ku vlerësoi kontributin e kësaj brigade në luftën për clirimin e vendit dhe kritikoi mospjesëmarrjen e përfaqsuesve të ministrisë së mbrojtjes në festime. SKRAPAR- Kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.717Z

Skrapar, infrastuktura e mjerueshme po merr jetë njerëzish

Skrapar- Mungesa e një ure në fshatin Valas të rrethit të skraparit i merr jeten një 54 vjeçareje. Ajo rezultonte e humbur prej dy ditësh. Nënë e tre femijëve, Ballkëze Tare nga qyteti i Policanit ka qenë duke shkuar tëk të afërmit e saj në fshatin Valas të rrethit Skrapar, por mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.864Z

Kreu i Kuvendit inauguron nisjen e punimeve të rrugës Skrapar-Përmet

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka inauguruar nisjen e punimeve të rrugës Skrapar-Përmet. Meta tha se rruga do të sjellë zhvillimin e mëtejshëm të Skraparit dhe zonave përreth. Kreu i Kuvendit mori pjesë edhe në ceremoninë e celjes së sezonit turistik në Skrapar Skrapari ka qënë ndales

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.966Z

Skrapar veshtiresi nga debora

Reshjet e borës të rëna me mjaft intensitet gjatë ditëve të fundit kanë shkaktuar bllokimin e shumë rrugëve rurale. Ne zonat malore te qarkut te Beratit ka probleme me levizjen e mjeteve dhe njerezve per shkak te trashesise se debores. Nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.491Z

Operacion anti-drogë në Skrapar, kapen 140 kg kanabis; 11 persona në pranga

Në një operacion antikanabis të kryer në fshatin Dobrenjë të Skraparit janë asgjësuar mbi 14 mijë rrënjë kanabis ndërsa në kasollet e ngritura në këto parcela janë sekuestruar 140 kg lënë narkotike marijuanë. Policia bëri të ditur se në mega-operacionin e sotëm, blutë e Berat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

Droge dhe kanabis ne Skrapar

brbr14600 rrenje bime narkotike kanabis sativa u asgjesuan ne Skrapar ndersa ne pranga rane 11 persona Bimet u gjeten te kultivuara ne nje zone te pyllezuar ne fshatin Dobrenje Sipas policise te dyshuarit u kapen ne flagrance teksa mbillnin drogen Burime nga policia e Beratit bene me dije se gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.417Z

Skrapar shperthen predha ne demontim nje vdes tre plagosen

E perditesuar - Ministra e Mbrojtjes reagoi pasditen e sotme ne lidhje me rastin e shperthimit aksidental ne Skrapar ku nje oficer humbi jeten dhe tre te tjere u plagosen. Ne deklarate thuhet se tre te plagosurit qe jane shtruar ne spitalin ushtarak ndodhen jashte rrezikut perjeten nderkohe qe struk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama