Rezultate te kerkimit per termin: +Skrapar

Total: 2071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.087Z

Sekuestrohen 325 kg kanabis në Skrapar

Një sasi e konsiderueshme kanabis sativa është sekuestruar në zonën e Skraparit. Lënda narkotike, prej 325 kg, është sekuestruar gjatë një operacioni në fshatin Potom. Policia informon se në vendin e quajtur Xhamia e vjetër, u gjetën brenda një magazine (ish rezervat) 17 thasë me pes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.316Z

Rama shkon në Skrapar, po Meta?

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm sot në çeljen e punimeve në rrethin e Skraparit, në kudër të projektit të gazësjellësit TAP. Projekti madhështor do të niset nga Azerbajxhani dhe do të përshkojë disa shtete, për të mbërritur në Europën Perëndimore, duke e furnizuar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.749Z

Nora: Luftëtari do të vazhdojë me fitore, unë me gola

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Sulmuesi gjirokastrit, Arlind Nora, thekson se ekipi do të shkojë për 3 pikë edhe në Skrapar, ku shpreson të gjejë golin Luftëtari fitoi pastër dhe bindshëm me Himarën, ku natyrisht, krahas lojës së grupit, heronjtë rezultojnë 3 shkodranët: portieri Selimaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.524Z

Nora: Duhet të rregullojmë sa më shpejt shënjestrat

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Sulmuesi gjirokastrit thekson se Luftëtari humbi një thes me gola në Skrapar dhe kjo dramë nuk duhet të përsëritet në vazhdim Luftëtari regjistroi në Skrapar me ekipin vendës ndeshjen e tretë pa shënuar gol. Ekipi kryesues humbi 2 pikë, duke realizuar barazimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.962Z

Ja përse mund të fitojë Luftëtari edhe me Skraparin

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Gjirokastritët kanë disa favore në krahasim me ekipin vendës, ku thelbësor mbetet grupi i futbollistëve titullarë dhe stafi teknik Luftëtari, pasi likujdoi llogaritë për këtë kampionat me ekipin që ndodhet në fund të renditjes, Himarën, më parë edhe me Vlor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.790Z

Berat, aksidentohet deputeti Mehmet Xheka

Aksidentohet deputeti i Partise Demokratike, Mehmet Xheka, ndersa kthehej nga nje miting elektoral ne Skrapar. Sipas informacioneve te fundit, Xheka eshte jashte rrezikut per jeten. Burime nga vendngjarja bejne te ditur se aksidenti ndodhi prane Beratit, kur makina me te cilen udhetonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.531Z

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

Një punonjës i zjarrfikëses ka mbetur i plagosur rëndë për shkak të plasjes së dinamitit. Ngjarja e rëndë është shënuar në Skrapar teksa 41-vjeçari Turhan Myftari ishte duke peshkuar në lumin Osum. Menjëherë pas këtij incidenti, ai është dërguar me urgjencë me helikopter drejt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama