Rezultate te kerkimit per termin: +Skrapar

Total: 2071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.614Z

Dy vellezer ne Skrapar kapen me droge

Skrapar 16 tetor 2015 NOAal- Dy vellezer ne Skrapar jane vene ne pranga gjate nje aksioni antidroge ne zonen e Potomitbr br Gjate dites se djeshme u be arrestimi ne flagrance i vellezerve Taulant Gorce 26 vjec dhe RGorce 16 vjec banues ne Potom te Skraparitbr br Sic raporton Noaal prangosja e ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.197Z

Skrapar, Meta: LSI politika punësimi për gratë

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me gra dhe vajza në Skrapar. Gjatë fjalës së tij, Meta deklaroi se LSI do të garantojë punësimin e grave duke thënë se ka një program të qartë për integrimin e tyre. SKRAPAR- Kreu i Lëvizjes Socialist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.828Z

Izolohen fshatra ne Berat e Skrapar

BERAT - Dhjetera fshatra te thella ne Berat dhe Skrapar jane izoluar nga moti i keq me debore e ngrice. Trashesia e debores dje ne qytetin e Beratit arriti deri ne 40 cm duke veshtiresuar keshtu edhe qarkullimin e mjeteve. Drejtoria e Rrugeve mori masa per pastrimin e akseve. Me problematike situata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.933Z

Skrapar, provimi nis me vonesë

Procesi Shkak aksidentimi i inspektorit të MASH Provimi i parë i Maturës Shtetërore ka nisur me vonesë në rrethin e Skraparit. Shkak është bërë aksidentimi i inspektorit të Ministrisë së Arsimit, Vladimir Shahini, i cili udhëtonte drejt çorovodës për të dorëzuar bazën materiale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.938Z

Skrapar, 10 vjeçari plagoset me predhë

Foto Ilustruese SKRAPAR- Nje femije 10 vjecar ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i nje predhe. Ngjarja ndodhi gjate paradites ne Skrapar dhe per fat femija ndodhet jashte rrezikut per jeten. Sipas te dhenave te para mesohet se femija E.Rrapaj e ka gjetur predhen ushtarake gjate rruges per ne shkol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.197Z

Skrapar, gratë demokrate zgjedhin strukturat

 Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë,deputetja Albana Vokshi konfirmoi angazhimin e mazhorancës qeverisëse për të rritur pjesëmarrjen e gruas në vendimmarrje dhe në jetën politike. Znj. Vokshi deklaroi se në administratën qëndrore dhe atë lokale, 65% e punonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.759Z

Skrapar, aksident me kamion, vdes pasagjeri

SKRAPAR-Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar sot në mbrëmje tek Kthesa e Grabovës në Skrapar. Policia bën të ditur se shtetasi Luan Shima 41 vjeç ka gjetur vdekjen nga një kamion. Shima ishte pasagjer n&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama