Rezultate te kerkimit per termin: +Skrapar

Total: 2071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.828Z

Izolohen fshatra ne Berat e Skrapar

BERAT - Dhjetera fshatra te thella ne Berat dhe Skrapar jane izoluar nga moti i keq me debore e ngrice. Trashesia e debores dje ne qytetin e Beratit arriti deri ne 40 cm duke veshtiresuar keshtu edhe qarkullimin e mjeteve. Drejtoria e Rrugeve mori masa per pastrimin e akseve. Me problematike situata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.933Z

Skrapar, provimi nis me vonesë

Procesi Shkak aksidentimi i inspektorit të MASH Provimi i parë i Maturës Shtetërore ka nisur me vonesë në rrethin e Skraparit. Shkak është bërë aksidentimi i inspektorit të Ministrisë së Arsimit, Vladimir Shahini, i cili udhëtonte drejt çorovodës për të dorëzuar bazën materiale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.938Z

Skrapar, 10 vjeçari plagoset me predhë

Foto Ilustruese SKRAPAR- Nje femije 10 vjecar ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i nje predhe. Ngjarja ndodhi gjate paradites ne Skrapar dhe per fat femija ndodhet jashte rrezikut per jeten. Sipas te dhenave te para mesohet se femija E.Rrapaj e ka gjetur predhen ushtarake gjate rruges per ne shkol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.197Z

Skrapar, gratë demokrate zgjedhin strukturat

 Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë,deputetja Albana Vokshi konfirmoi angazhimin e mazhorancës qeverisëse për të rritur pjesëmarrjen e gruas në vendimmarrje dhe në jetën politike. Znj. Vokshi deklaroi se në administratën qëndrore dhe atë lokale, 65% e punonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.759Z

Skrapar, aksident me kamion, vdes pasagjeri

SKRAPAR-Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar sot në mbrëmje tek Kthesa e Grabovës në Skrapar. Policia bën të ditur se shtetasi Luan Shima 41 vjeç ka gjetur vdekjen nga një kamion. Shima ishte pasagjer n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.196Z

Skrapar Vokshi ne Kuvendin e Lidhjes Demokratike te Gruas

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë mbajti Kuvendin e degës Skrapar, nga ku u zgjodhën strukturat drejtuese të këtij forumi. Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë, deputetja, Albana Vokshi konfirmoi angazhimin e mazhoranc&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.036Z

Skrapar, shpërthen predha, humb jetën 42 vjecari

Foto Ilustruese SKRAPAR- Një 42 vjecar, baba i tre fëmijëve ka humbur jetën, pasi i ka shpërthyer në duar një predhë që e kishte marrë për të shitur për skrap. Ngjarja ka ndodhur në Skrapar, kur viktima po mundohet te bente shkeputjen e djegores nga predha. Sipas të dhënave të para

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama