Rezultate te kerkimit per termin: +Skrapar

Total: 2071
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.759Z

Skrapar, aksident me kamion, vdes pasagjeri

SKRAPAR-Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar sot në mbrëmje tek Kthesa e Grabovës në Skrapar. Policia bën të ditur se shtetasi Luan Shima 41 vjeç ka gjetur vdekjen nga një kamion. Shima ishte pasagjer n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.196Z

Skrapar Vokshi ne Kuvendin e Lidhjes Demokratike te Gruas

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë mbajti Kuvendin e degës Skrapar, nga ku u zgjodhën strukturat drejtuese të këtij forumi. Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë, deputetja, Albana Vokshi konfirmoi angazhimin e mazhoranc&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.036Z

Skrapar, shpërthen predha, humb jetën 42 vjecari

Foto Ilustruese SKRAPAR- Një 42 vjecar, baba i tre fëmijëve ka humbur jetën, pasi i ka shpërthyer në duar një predhë që e kishte marrë për të shitur për skrap. Ngjarja ka ndodhur në Skrapar, kur viktima po mundohet te bente shkeputjen e djegores nga predha. Sipas të dhënave të para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.082Z

Skrapar, zbulohen 90 arka me fishekë

Skrapar- Një sasi e madhe fishekësh janë gjetur sot në një godinë të braktisur në Skrapar. Sipas burimeve të policisë, mësohet se janë gjetur 90 arka të mbushur me fishekë të tipit 7.62 mm, që përdoreshin për automatik kallashnikovë. “Sasia e fishekëve është zbuluar rast

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.347Z

Skrapar, rrufeja djeg shtëpinë dhe lë pa strehë 12 persona

Mungesa e një rrufepritësi pranë banesës ka bërë që 12 persona të familjes Qato në Skrapar të mbeten të pastrehë. Gjatë stuhisë dhe reshjeve të një nate më parë në këtë zonë, një shkarkesë elektrike ka goditur rrjetin elektrik të banesës në fshatin Novaj. Të gjithë banor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.305Z

Skrapar, Meta në 65 vjetorin e Brigadës VII sulmuese

Kreu i LSI, Ilir Meta mori pjesë në festimet e 65-vjetorit të krijimit të Brigadës VII sulmuese në Skrapar ku vlerësoi kontributin e kësaj brigade në luftën për clirimin e vendit dhe kritikoi mospjesëmarrjen e përfaqsuesve të ministrisë së mbrojtjes në festime. SKRAPAR- Kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.717Z

Skrapar, infrastuktura e mjerueshme po merr jetë njerëzish

Skrapar- Mungesa e një ure në fshatin Valas të rrethit të skraparit i merr jeten një 54 vjeçareje. Ajo rezultonte e humbur prej dy ditësh. Nënë e tre femijëve, Ballkëze Tare nga qyteti i Policanit ka qenë duke shkuar tëk të afërmit e saj në fshatin Valas të rrethit Skrapar, por mend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama