Rezultate te kerkimit per termin: +Skuadra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.320Z

Spanja skuadra e vitit

Ekipi i Spanjes eshte shpallur skuadra e vitit. Keshtu kampionet e Europes kane zene vendin e pare duke lene ne vendin e dyte Gjermanine dhe me pas Italine. Kjo eshte hera e pare qe kjo skuader shpallet si skuadra e vitit. Dhe mbas fitimit te europianit, Spanja ka zhvilluar lojera te mira duke qene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.392Z

Euro 2016 me 24 skuadra

Kampionati Europian 2008 mund të jetë i parafundit që do të luhet me 16 skuadra. Presidenti i UEFA-s, Mishel Platini u takuan në shtunën në Vjenë me 53 presidentët e federatave të futbollit që aderojnë në UEFA. Nga takimi doli edhe konkluzioni unanim. Presidentët janë për zgjerimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.566Z

Shumë skuadra ndjekin Canën

Përveç Lazios, për Lorik Canën interesim kanë shprehur edhe disa skuadra nga Premierliga dhe Bundesliga. Sipas menaxherit mesfushorit kosovar, Ceylan Çaliskan, interesim për 27 vjeçarin kanë zgjuar edhe Tottenham Hotspur, Everton, Fulham, Schalke 04, Hamburg dhe Stuttgart. Nga Express më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.314Z

Shqipëria, katër skuadra në Europë

Kampionia e Shqipërisë merr pjesë në turin e dytë eliminator të Ligës së Kampioneve. Fituesja e Kupës së Shqipërisë merr pjesë në turin e dytë të Ligës së Europës. Fitimi i Kupës së Shqipërisë nga ana e Flamurtarit, zbardhi njëherësh edhe emrat e katër skuadrave shqiptare q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.784Z

Kapelo i zhgënjyer nga skuadra

Tekniku italian i kombëtares angleze në futboll, Fabio Kapelo ka shprehur zhgënjim pas barazimit që skuadra e tij mori ndaj Algjerisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin C të botërorit afrikan. “U ndeshëm ndaj një skuadre mjaft të mirë, megjithatë loja jonë ishte mjaft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.594Z

Chelsea, skuadra evropiane e vitit

Chelsea është zgjedhur skuadra më e mirë e vitit në Evropë nga Asociacioni i Klubeve Evropiane. Gjiganti londinez mori çmimin pas një sezoni ku fitoi Ligën e Kampionëve por përfundoi i gjashti në Premierligë, pozita e tyre më e dobët prej kur Roman Abramovich bleu klubin nga Stamford

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.588Z

Lorik Cana refuzoi kater skuadra

Babai dhe agjenti i Lorik Canes Agim Cana ka bere te ditur te marten pasdite per mediat turke se mesfushori i Galatasaraj gjate merkatos se janarit ka refuzuar disa skuadra ne mesin e te cilave edhe skuadren e Lazios. Loriku ka pasur oferta nga Lazio Aston Villa Bolton dhe Fulham por nuk ishte i int

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama