Rezultate te kerkimit per termin: +Skuadra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.426Z

Bylisi, skuadra pa këllqe në transfertë

Bylisi është skuadra më e dobët në transfertë gjatë 14 ndeshjeve të para. Ballshiotët, të cilët drejtohen nga trajneri i dytë sezonal, maqedonasi Nikola Ilievski, nuk kanë mundur të grumbullojnë asnjë pikë: shtatë ndeshje, shtatë humbje. Bylisi është dhe skuadra që ka pësuar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.545Z

Botërori 2010, kualifikohen katër skuadra

Pas ndeshjeve të fundjavës, katër skuadra kanë siguruar një vend për në fazën finale të Botërorit 2010. Afrikës së Jugut, që luan si vendi organizator, i janë shtuar edhe Australia, Holanda, Koreja e Jugut dhe Japonia. "Kangurët" dhe japonezët janë matematikisht të sigurt për vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.864Z

Suazo kërkon rikthimin tek skuadra e Interit

Milano - David Suazo kërkon të rikthehet tek skuadra e Interit sezonin e ardhshëm. Këtë fakt e bën të ditur për mediat italiane menaxheri i sulmuesit. "Objektivi i tij është rikthimi tek skuadra e Interit sezonin e ardhshëm", thekson menaxheri. Sulmuesi Suazo u dha në formë huazimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.391Z

Partizani, skuadra më aktive në merkato

Partizani është skuadra më aktive në merkaton shqiptare. Nënkampionët e Shqipërisë janë të vetmit që kanë konfirmuar numrin më të madh të blerjeve, gjashtë të tilla. Partizani ka nënshkruar me këta lojtarë: Marjus Ngjela, Edi Cajku, Jorgo Cioi, Klejdi Larti, Rajmond Shala e Ylli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.142Z

Argjentina, skuadra e vitit 2007

Asgjë nuk ka ndryshuar në renditjen e FIFA-s për muajin dhjetor. Argjentina mbetet skuadra më e mirë e vitit 2007: pas 11 fitoreve, dy barazimeve dhe tre humbjeve gjatë këtij sezoni. Skuadra e drejtuar nga Alfoi Basile qëndron përpara Brazilit, ndërkohë që Italia (kampione e botës në f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.658Z

Liga e Europes kualifikohen tri skuadra

Tri skuadra kanë arritur kualifikimin në Ligën e Europës. Këto janë Fiorentina italiane, Totenhemi anglez dhe Valencia spanjolle. Skuadra nga Firence fitoi 2-1 në fushën e Pandurit në Rumani, edhe pse u ndodh në humbje në pjesën e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.791Z

Starova: Të ripërtërihet skuadra

16/05/2005  Trajneri i Tiranës i ka bërë të qarta idetë e tij dhe e sheh me ndryshime skuadrën e re të Tiranës Edhe pse skuadra kampione, Tirana është mundur në ndeshjen e saj përballë Elbasanit me shifrat 1:0 kjo humbje duket se pak i ka shqetësuar kampionët. Dhe kjo duket

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama