Rezultate te kerkimit per termin: +Skuadra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.594Z

Chelsea, skuadra evropiane e vitit

Chelsea është zgjedhur skuadra më e mirë e vitit në Evropë nga Asociacioni i Klubeve Evropiane. Gjiganti londinez mori çmimin pas një sezoni ku fitoi Ligën e Kampionëve por përfundoi i gjashti në Premierligë, pozita e tyre më e dobët prej kur Roman Abramovich bleu klubin nga Stamford

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.588Z

Lorik Cana refuzoi kater skuadra

Babai dhe agjenti i Lorik Canes Agim Cana ka bere te ditur te marten pasdite per mediat turke se mesfushori i Galatasaraj gjate merkatos se janarit ka refuzuar disa skuadra ne mesin e te cilave edhe skuadren e Lazios. Loriku ka pasur oferta nga Lazio Aston Villa Bolton dhe Fulham por nuk ishte i int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.738Z

Noizy dhe ''skuadra''

Reperi Noizy, që është shumë aktiv në muzikë, me realizimin e këngëve e videoklipeve të reja, së shpejti do të sjellë edhe një projekt muzikor. Pas publikimit të duetit me Zanfina Ismaili, Noizy do të fillojë realizimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.754Z

Martino Skuadra ka karakter

Nje La Liga si kjo e sivjetshmja ne Spanje nuk shijohej prej me shume se nje dekade me tre skuadra qe jane te ndara nga vetem nje pike ne renditje citon Supersportbr br Barcelona ishte skuadra e fundit qe zbriti ne fushe nga pretendentet duke likujduar 3-0 Malagan pa shume veshtiresi pavaresisht s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.481Z

Vllaznia, skuadra shqiptare ne listen e IHSF

Vllaznia, kryesuesja e Superliges eshte renditur per here te pare ne klasifgikimin e 350 klubeve me te mira ne bote, nje klasifikim qe behet nga Instituti i Historise dhe Statistikave te Futbollit. Skuadra shkodrane ndodhet ne vendin e 267-te me 73 pike. Ky klasifikim eshte bere per peri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.393Z

Gjendje amullie tek skuadra e Partizanit

Tiranë- Gjendja vazhdon të mbetet e mjegullt tek skuadra e Partizanit. Presidenti Xhani në fundjavë pati deklaruar që as një futbollist të mos largohet nga skuadra, pasi detyrimet financiare ndaj tyre do të shlyheshin në mesjavë. Deri në ditën e djeshme Albert Xhani, presidenti i klubit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.067Z

  Duro: Skuadra vuan psikologjikisht

Shpëtim Duro është i vetëdijshëm se ka marrë përsipër të “shpëtojë” një Partizani të sëmurë. “E mora në një moment të vështirë, por unë besoja se do të ndryshoja diçka nga skuadra. Pata besim gjatë gjithë javës, por duke iu referuar takimit (me Shkumbinin), vuajtëm n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama