Rezultate te kerkimit per termin: +Skuqi

Total: 419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.917Z

Policia: Gazetari Skuqi nuk pranoi të bënte denoncim

Drejtoria e Policisë së Gjirokastrës thotë në një reagim për mediat se Telnis Skuqi, gazetar i RD, nuk ka bërë asnjëherë kallëzim lidhur me pretendimet e bëra publike prej tij dhe deputetëve të PD-së për kërcënime me jetë. Pas raportimit në media dhe deklarata në Kuvend nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.495Z

Kercenimet Gazetari Skuqi raporton ne Komisionin e Medias

0 Gazetari Telnis Skuqi ka rrefyer perpara anetareve te komisonit te medias kercenimet e here pas hershm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.954Z

PD, Bardhi: Gazetari Skuqi u kërcënua pasi zbuloi skemën e trafiqeve

Partia Demokratike vijoi edhe dje akuzat e saj ndaj qeverisë për përdorimin e infrastrukturës ushtarake për trafik droge dhe për këtë, ajo denoncoi kërcënimet që i janë bërë gazetarit të organit zyrtar të Partisë Rilindja Demokratike, Telnis Skuqi. Në një deklaratë për mediat, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.916Z

PD Komisioni i Medias te mbaje seance degjimore me gazetarin Skuqi

Transmetuar me 27052014 - 1224 Telnis Skuqi PUBLICITET Tirane 27 maj 2014 NOAal- Deputeti i Partise Demokratike Bedri Hoxha deklaroi se mazhoranca socialiste ne Komisionin e Edukimit dhe Medias refuzoi me vote degjesen e gazetarit Teln

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.427Z

Grida Duma: Dhunimi i gazetarit Skuqi, produkt frymëzimi i Ramës

"Dhunohet fjala e lirë", reagon PD Partia Demokratike ka denoncuar dhunën fizike ndaj gazetarit Telnis Skuqi. Në një deklaratë për shtyp, koordinatorja për media në partinë Demokratike, Grida Duma ka thënë se sulmi ndaj gazetarit investigativ ndodhur rreth 50 metra larg komisari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.418Z

Duma Dhunimi i gazetarit Skuqi simptomat e regjimit te mbylljes se gojes

Transmetuar me 12012015 - 1524 Grida Duma gjate deklarates Tirane 12 janar 2015 NOAal- Partia Demokratike denoncoi para mediave dhunimin e gazetarit Telnis Skuqi ne Gjirokasterbr br Sekretarja per Marredheniet me Publikun Grida Duma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.445Z

Gazetari Skuqi dëshmon në Komisionin e Medias, Peza: Nuk ka kuorum

TIRANE - Në Komisionin Parlamentar të Medias po dëgjohet dëshmia e gazetarit Telnis Skuqi lidhur me trafikun e drogës. Në seancë janë të pranishëm vetëm deputetët e opozitës dhe nënkryetari socialist Alfred Peza, i cili kërkoi që mbledhja të mos zhvillohej, për shkak të mungesës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama