Rezultate te kerkimit per termin: +Skuqi

Total: 419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.444Z

Policia: Gazetari Telnis Skuqi nuk ka bërë asnjëherë kallëzim

Drejtoria e Policisë Qarku Gjirokastër sqaron se shtetasi Telnis Skuqi, gazetar i gazetës Rilindja Demokratike, nuk ka bërë asnjëherë kallëzim në Drejtorinë e Policisë së Gjirokastrës lidhur me pretendimet e bëra publike prej tij dhe deputetëve të PD-së për kërcënime me jetë.Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.793Z

Shtëpia në Pezë, Skuqi: Do ta shpallim muze, s’na intereson se ku jeton Rama

Një tjetër debat i hapur ditët e fundit, për shtëpinë e famshme të Pezës, ka hyrë në rogozët e politikës dhe është bërë objekt spekulimesh nga ana e opozitës. Vendimi i Ministrisë së Kulturës për ta administruar nga shtëpi dhe kryer në shtëpi muze, banesën ku në 1942-in u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.990Z

Intervista/ Luan Skuqi: Vullneti politik dhe reformat e qeverisë e nxorën Shqipërinë nga lista e zezë

Deputeti i PD-së Luan Skuqi, analizon situatën politike, në një intervistë ekskluzive për gazetën “55” Deputeti i Partisë Demokratike, Luan Skuqi në një intervistë për gazetën “55” ndalet në disa çështje kryesore të aktualitetit politik shqiptar. Qeveri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.717Z

Pezë, PD nuk tërhiqet për shtëpinë muze

Skuqi Deputeti demokrat i Kavajës, Luan Skuqi, nëpërmjet një deklarate për shtyp, siguroi banorët e zonës së tij elektorale, se shtëpia e Myslym Pezës së shpejti do të kthehej në një muze. Duke folur për premtimin elektoral që deputeti Skuqi i ka thënë banorëve të kësaj zone p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.421Z

SKUQI, Luan Shyqyri

// ew_content Print Email var js_search_kriteria_more_than_mesg = "Ju lutem jepni një fjalë me më shumë se dy karaktere"; var tp = "k=255"; v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.880Z

Pronari i televizionit privat dhunon gazetarin

Ngjarja e rëndë ndodhi në Gjirokastër, ku Telnis Skuqi po udhëtonte me familjen e tij Një gazetar i Gjirokastrës ka rënë pre e dhunës barbare në sy të fëmijëve të mitur nga pronari i një televizioni lokal, me të cilin ka një mosmarrëveshje prej disa kohësh, për shkak të një sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.918Z

PD:T.Skuqi nuk merret në mbrojtje MB:Gazetari i RD s'bën denoncim

TIRANË - Në një deklaratë për mediat deputeti i PD, Hoxha u ka bërë thirrje kolegëve socialistë që të mos bojkotojnë nesër seancën dëgjimore me gazetarin Telnis Skuqi, ndrsa shtoi se pavarësisht kërcënimeve ai nuk është marrë në mbrojtje nga ana e policisë.Nuk ka vonuar shumë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama