Rezultate te kerkimit per termin: +Skuqi

Total: 419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.916Z

PD Komisioni i Medias te mbaje seance degjimore me gazetarin Skuqi

Transmetuar me 27052014 - 1224 Telnis Skuqi PUBLICITET Tirane 27 maj 2014 NOAal- Deputeti i Partise Demokratike Bedri Hoxha deklaroi se mazhoranca socialiste ne Komisionin e Edukimit dhe Medias refuzoi me vote degjesen e gazetarit Teln

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.427Z

Grida Duma: Dhunimi i gazetarit Skuqi, produkt frymëzimi i Ramës

"Dhunohet fjala e lirë", reagon PD Partia Demokratike ka denoncuar dhunën fizike ndaj gazetarit Telnis Skuqi. Në një deklaratë për shtyp, koordinatorja për media në partinë Demokratike, Grida Duma ka thënë se sulmi ndaj gazetarit investigativ ndodhur rreth 50 metra larg komisari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.418Z

Duma Dhunimi i gazetarit Skuqi simptomat e regjimit te mbylljes se gojes

Transmetuar me 12012015 - 1524 Grida Duma gjate deklarates Tirane 12 janar 2015 NOAal- Partia Demokratike denoncoi para mediave dhunimin e gazetarit Telnis Skuqi ne Gjirokasterbr br Sekretarja per Marredheniet me Publikun Grida Duma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.445Z

Gazetari Skuqi dëshmon në Komisionin e Medias, Peza: Nuk ka kuorum

TIRANE - Në Komisionin Parlamentar të Medias po dëgjohet dëshmia e gazetarit Telnis Skuqi lidhur me trafikun e drogës. Në seancë janë të pranishëm vetëm deputetët e opozitës dhe nënkryetari socialist Alfred Peza, i cili kërkoi që mbledhja të mos zhvillohej, për shkak të mungesës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.383Z

Gazetari Skuqi rrëfen si e zbuloi skandalin: Cane me precedent për seksin

Tiranë - Pas publikimit të videos, nëpërmjet linjës telefonike, gazetari Telnis Skuqi tha se orvatja e nënës së 4 fëmijëve për të gjetur punë ka nisur 7 muaj më parë, kur sipas tij, fillimisht është kërkuar seks ndaj saj dhe një muaj më parë, edhe ndaj vajzës 14 vjeçare. Pas i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.425Z

MPB PD shpif policia e gatshme per denoncimin e gazetarit Skuqi

Tirane 12 janar 2015 NOAal- Ministria e Puneve te Brendshme ka reaguar ndaj deklarates se Partise Demokratike lidhur me denoncimin e bere prej saj per dhunimin e gazetarit Telnis Skuqibr br Ne nje qendrim zyrtar MPB shprehet se per te disaten here me radhe ne kete fushate intensive shpifjesh nga m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.649Z

PD, Skuqi: Marrja në mbrojtje e shtëpisë muze, s’ka lidhje me strehimin e Ramës Kryesia e Kuvendit të Shqipërisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Luan Skuqi, përcolli sot shqetësimin e banorëve të Pezës për zënien e shtëpisë-muze të Konferencës së Pezës dhe denoncoi qëndrimin e deputetit Dash Peza ndaj moszbatimit të ligjit. Në një komunikim për mediat nga Kryesia e Kuvendit, deputeti demokra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama