Rezultate te kerkimit per termin: +Skuqi

Total: 419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.858Z

ECA: Numërimi i deritanishëm, PS merr 40.93%, PD 39.61%

ECA dhe KRIIK që mbështetet nga USAID ka shpallur rezultatet më të fundit të votimeve. Sipas ECA-s dhe KRIIK janë numëruar 738 qendra votimi në rang vendi për të cilat Partia Socialiste arrin deri në 40.93 përqind, Partia Demokratike ka marrë 39,61 përqind, LSI ka marrë 5.1 % dhe PSD

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.858Z

PD denoncon kërcënimin ndaj gazetarit të RD: Zbuloi magazinat dhe transportin me avion të drogës

Partia Demokratike denoncoi sot kërcënimin dhe shantazhin ndaj gazetarit të Rilindja Demokratike Telnis Skuqi. Koordinatorja e PD-së Silvi Bardhi përmes një konference për mediat tha se PD dënon kërcënimin e bërë gazetarit, menjëherë pas botimit të shkrimit investigativ në lidhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.589Z

Ndahen çmimet "Vangush Gambeta"

Unioni i Gazetareve Shqiptare, ka organizuar  veprimtarine e shpalljes se fituesve per cmimin “Vangjush Gambeta” per raportimin me te mire ne shtyp, radio dhe TV per ceshtjet fiskale. Kete cmim e kane  marre Aferdita Selimi, Florian Papadhimitri, dhe Telnis Skuqi, ndersa cmimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.594Z

Mediu prezanton kandidatin e zonës 50 në Rrogozhinë

09/06/2005  Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka udhëtuar dje drejt Rrogozhinës, ku ka prezantuar kandidatin për deputet në zonën 50 të kësaj partie, që do të garojë në proporcional. Gjatë fjalës së tij, Mediu i ka kërkuar elektoratit që në mazhoritar të voto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.408Z

Berisha: Rama heshti për kërcënimin që iu bë gazetarit Skuqi

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes nj postimi në rrjetin social Facebook reagoi në lidhje me kërcënimin që ju bë tre ditë më parë gazetarit të RD-së në Gjirokastër. Tre ditë më parë, para banesës së gazetarit që investigoi rrjetin mafioz të trafikut të drogës që zbërtheu s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.490Z

21 deputetët e PD-së që bëjnë “punën” e opozitës

Bojkoti i opozitës ka krijuar një boshllëk në funksionimin normal të komisioneve parlamentare. Mungesa e deputetëve të PS-së në Kuvend ka detyruar 21 deputetë të mazhorancës të bëjnë punën e deputetëve të opozitës. Deputetët e PD-së, krahas angazhimit të tyre në një komision

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.934Z

Gazeta ‘Kathimerini’ hyn në Lazarat: Pirgje hashashi të djegura. Opozita akuza qeverisë

LAZARAT- Një grup gazetarësh të gazetës greke Kathimerini kanë qenë në Lazarat gjatë ditëve të operacionit policor antidrogë, kanë takuar banorë të fshatit, kanë biseduar me ta dhe kanë filmuar pamjet e fshatit pas ndërhyrjes së policisë. “Vetëm pak kilometra larg nga kufir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama