Rezultate te kerkimit per termin: +Skuqi

Total: 419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.418Z

Duma Dhunimi i gazetarit Skuqi simptomat e regjimit te mbylljes se gojes

Transmetuar me 12012015 - 1524 Grida Duma gjate deklarates Tirane 12 janar 2015 NOAal- Partia Demokratike denoncoi para mediave dhunimin e gazetarit Telnis Skuqi ne Gjirokasterbr br Sekretarja per Marredheniet me Publikun Grida Duma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.445Z

Gazetari Skuqi dëshmon në Komisionin e Medias, Peza: Nuk ka kuorum

TIRANE - Në Komisionin Parlamentar të Medias po dëgjohet dëshmia e gazetarit Telnis Skuqi lidhur me trafikun e drogës. Në seancë janë të pranishëm vetëm deputetët e opozitës dhe nënkryetari socialist Alfred Peza, i cili kërkoi që mbledhja të mos zhvillohej, për shkak të mungesës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.383Z

Gazetari Skuqi rrëfen si e zbuloi skandalin: Cane me precedent për seksin

Tiranë - Pas publikimit të videos, nëpërmjet linjës telefonike, gazetari Telnis Skuqi tha se orvatja e nënës së 4 fëmijëve për të gjetur punë ka nisur 7 muaj më parë, kur sipas tij, fillimisht është kërkuar seks ndaj saj dhe një muaj më parë, edhe ndaj vajzës 14 vjeçare. Pas i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.425Z

MPB PD shpif policia e gatshme per denoncimin e gazetarit Skuqi

Tirane 12 janar 2015 NOAal- Ministria e Puneve te Brendshme ka reaguar ndaj deklarates se Partise Demokratike lidhur me denoncimin e bere prej saj per dhunimin e gazetarit Telnis Skuqibr br Ne nje qendrim zyrtar MPB shprehet se per te disaten here me radhe ne kete fushate intensive shpifjesh nga m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.649Z

PD, Skuqi: Marrja në mbrojtje e shtëpisë muze, s’ka lidhje me strehimin e Ramës Kryesia e Kuvendit të Shqipërisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Luan Skuqi, përcolli sot shqetësimin e banorëve të Pezës për zënien e shtëpisë-muze të Konferencës së Pezës dhe denoncoi qëndrimin e deputetit Dash Peza ndaj moszbatimit të ligjit. Në një komunikim për mediat nga Kryesia e Kuvendit, deputeti demokra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.444Z

Policia: Gazetari Telnis Skuqi nuk ka bërë asnjëherë kallëzim

Drejtoria e Policisë Qarku Gjirokastër sqaron se shtetasi Telnis Skuqi, gazetar i gazetës Rilindja Demokratike, nuk ka bërë asnjëherë kallëzim në Drejtorinë e Policisë së Gjirokastrës lidhur me pretendimet e bëra publike prej tij dhe deputetëve të PD-së për kërcënime me jetë.Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.793Z

Shtëpia në Pezë, Skuqi: Do ta shpallim muze, s’na intereson se ku jeton Rama

Një tjetër debat i hapur ditët e fundit, për shtëpinë e famshme të Pezës, ka hyrë në rogozët e politikës dhe është bërë objekt spekulimesh nga ana e opozitës. Vendimi i Ministrisë së Kulturës për ta administruar nga shtëpi dhe kryer në shtëpi muze, banesën ku në 1942-in u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama