Rezultate te kerkimit per termin: +Skuqi

Total: 419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.857Z

PD: Dënojmë kërcënimin ndaj gazetarit që publikoi mekanizmin e drogës

TIRANË-Partia Demokratike ka dënuar ditën e sotme kënrcënimin që sipas tyre i është bërë një gazetari të gazetës “Rilindja Demokratike”. Në një deklaratë për mediat zëdhënësia e kësaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.913Z

AMA, depozitohen emrat e parë për anëtarë

Më 27 maj, zgjedhja e anëtarëve e më 3 qershor, kreu i KD-së së RTSH-së Komisioni i Medias publikoi emrat e kandidatëve për anëtarë të AMA-s që pritet të zëvendësojnë Endira Bushatin, e cila u shkarkua nga Kuvendi javën e kaluar. Ata janë Ani Ruçi, Xhovan Shyti, Elvi Fundo dhe Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.097Z

PD: Rama celi fushaten me famekeqet e PS

Partia Demokratike reagoi mbreme lidhur me celjen e fushates se PS duke vleresuar se Edi Rama, ne emer te politikes se re, aktivizoi "famekeqet e vjeter". "Edi Rama hapi fushaten elektorale ne Qytetin Studenti duke patur ne njerin krah si gonxhe te politikes se re Ministrin e Brendshem dhe te Sigur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.018Z

PD: Politika e re me vrasës

Tiranë -Partia Demokratike e ka kritikuar çeljen e fushatës së mbrëmshme të Partisë Socialiste, duke e akuzuar se në përbërje të kësaj partie ka ende ish-ministra komunist, pavarësisht politikës së re të pretenduar. “Edi Rama, hapi fushatën elektorale në qytetin studenti duke pat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.837Z

PD: Shqipëria është kthyer në një pistë të narkotrafikantëve

Partia Demokratike akuzoi dje mazhorancën se e ka kthyer gjithë territorin e vendit në një pistë të narkotrafikantëve. Zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi tha se në disa qytete të vendit po ngarkohen avionë me drogë për ta trafikuar atë në vende të tjera. Në Gjadër, në Lushnje, n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.994Z

Mbi 50 mijë qytetarë kanë kaluar pa vizë në Greqi

28/03/2011  Gjirokastër, nga fillimviti GJIROKASTËR- Mbi 50 mijë qytetarë nga rrethe të ndryshme të vendit kanë kaluar për në Greqi me pasaporta biometrike nëpërmjet pikës doganore të Kakavijës që nga muaji janar e në vazhdim. "Numri i qytetarëve që kanë shkuar pa viza n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.228Z

A është Eni Çobani pas videos së gruas me gjyqtarin e Gjirokastrës?

Gazetari i Gjirokastrës, Telnis Skuqi ka hedhur akuza të rëndë ndaj Eni Çobanit. Gazetari shkruan në Facebook se pas videos së publikuar mbrëmë në emisionin Stop ku një grua përgjon kryegjyqtarin e Gjirokastrës teksa ai i kërkon favore seksuale, qëndron Eni Çobani. Sipas tij, drejtue

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama