Rezultate te kerkimit per termin: +Skysport

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.747Z

SkySport: Gundogan pothuajse lojtar i Unitedit

Manchester United janë afër arritjes së një marrëveshje me Borussia Dortmundin, për transferimin në Old Traford të mesfushorit Ilkay Gundogan, mëson SkySport. Gundogan, 24 vjeçar, ka kontratë me Dortmundin deri në verën e vitit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.071Z

SkySport: Alessio Cerci lojtar i Milanit, Torres i A.Madridit

Alessio Cerci do të rikthehet në Itali. Sipas raporton SkySport, është skuadra e Milanit që ka arritur marrëveshje me kampionët e Spanjës, Atletico Madrid, për huazimin e italianit në San Siro. Sipas Sky, në këtë marrëveshje, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.542Z

SkySport: Shqipëria fiton Europianin e bukurisë

Gjatë ndeshjeve të Shqipërisë në Kampionatin Europian ka pasur mjaft komente si për lojën, por edhe për tifozët. Vajzat shqiptare, tifoze në stadium, kanë bërë mjaft bujë në media dhe portale të ndryshme. Përveç lojës në fushë, tifozet seksi janë komentuar gjatë për pamjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.763Z

Bastet dyshohen 5 ekipe nga Seria A

Janë 10 ndeshje nga Serie A të këtij sezoni për të cilat dyshohet se ka parregullsi. Është shoqëria e basteve austriake "Skysport 365" ajo që ditët e ardhshme do të paraqesë një listë me këto ndeshje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.501Z

Huntelaar lojtar i Milan

Klaas Huntelaar eshte vetem nje dite larg ekipit te Milanit. Sipas SkySport Milan ka arritur nje marreveshje me Real Madrid per shifren e 15 milion eurove. Nderkohe qe sulmuesi hollandez perflitet se do te perfitoje nje kontrate 3 vjecare me nje page nga 3 deri ne 3.5 milion euro ne sezon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.868Z

Ferrara: Nuk kam pasur frikë se do humbja punën

Juventusi e filloi me fitore vitin 2010, ndërsa trajneri Ciro Ferrara mund të marrë frymë më lehtë. "Të gjithë trajnerët janë të vetëdijshëm se puna e tyre asnjëherë nuk është e sigurt dhe kuptohet që sot (e mërkurë), ishte një ndeshje e rëndësishme". "Sido qoftë, nuk kam p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.467Z

Pirlo: Nuk patëm fat kundër Bolognas

Milani nuk pati fati në takimin e të dielës kundër Bolognas, ndërsa mesfushori Andrea Pirlo është shprehur i pakënaqur me rastet e humbura. "Në bazë të mënyrës si luajtëm sot, duhet të fitonim me lehtësi ndeshjen". "Topi nuk donte të hynte (në portë) sot dhe mendoj se nuk ki

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama