Rezultate te kerkimit per termin: +Slaven +Bilic

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.332Z

Slaven Biliç rinovon me Kroacinë

Ndërsa kroati Oto Baric refuzoi të pranonte rinovimin me Kombëtaren e Shqipërisë, Slaven Bilic, i konsideruar si nga trajnerët e rinj më të mirë ne Europë, nënshkroi edhe për dy vitet të tjera me Federatën Kroate të Futbollit. 39-vjecari, i cili arriti ta cojë Kroacinë në finalet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.154Z

Slaven Bilici trajner në Premierligën Angleze (Foto)

Trajneri i famshëm kroat, Slaven Bilic që nga edicion do të jetë trajner në Premierligën Angleze. Ish trajneri i Beshiktashit ka arritur marrëveshjes me skuadrën londineze, West Ham. Lajmin e ka konfirmuar agjenti, Muzzi Ozcan. Bilic në karrierën si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.389Z

Bilic: Fitorja me Gjermaninë, historike

E kualifikuar për në cerekfinalet e Euro 2008 pas fitores 2-1 kundër Gjermanisë, Kroacia shfaqet me oreks të madh për të marshuar në gjurmët e gjeneratës 1998, kur vendi i ish-trajnerit të Kombëtares shqiptar, Oto Baric, zuri vendin e tretë në Kupën e Botës të zhvilluar në Francë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.116Z

I madh Sleven Bilic, feston me tifozët fitoren ndaj Liverpoolit (Video)

Besiktasi arriti një fitore të madhe në Europa League, duke eliminuar Liverpoolin pas ekzekutimit të penalltive. Pas kësaj fitore, pati festë të madhe në Stamboll, ku në këtë festë nuk mungojë as trajneri kroat i kësaj skuadre, S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.602Z

Euro 2012 Bilic Kroacia eshte e ndershme

Slaven Bilic, trajner i kombëtares kroate të futbollit, dërgoi një mesazh për kombëtaren italiane dhe tifozët e saj dhe mbrojti nderin e ekipit të tij dhe Spanjës para ndeshjes së sotme që këto dy skuadra do të zhvillojnë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.555Z

EURO 2012 Bilic Kroacia eshte e ndershme

Slaven Bilic, trajner i kombëtares kroate të futbollit, dërgoi një mesazh për kombëtaren italiane dhe tifozët e saj dhe mbrojti nderin e ekipit të tij dhe Spanjës para ndeshjes së sotme që këto dy skuadra do të zhvillojnë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.032Z

EURO 2012 trajneri kroat puthet ne buze me tifozin

Kur përfundoi ndeshja mes Kroacisë dhe Irlandës, e zhvilluar në Poznan të Polonisë dhe e përfunduar me rezultatin 3-1 për ballkanasit, një tifoz zbriti në fushë dhe puthi në buzë teknikun e Kroacisë, Slaven Bilic. Edhe pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama