Rezultate te kerkimit per termin: +Socialistt

Meta: total 301 / total_found 301 / time 0.000 / keyword[0] socialistt / docs[0] 301 / hits[0] 415 /
No Pic available
  • 2016-12-06

Formula e Kokëdhimës për zgjedhjen e deputetëve: Ti hiqet kompetenca kryetarit për të zgjedhur ata që ka qejf

Ish-deputeti i PS-së, Koço Kokëdhima gjatë një bashkëbisedimi me socialistët e Vlorës ka njoftuar për nismën e fundit që do të ndërmarrë lidhur me peticionin për mënyrën e zgjedhjes së deputetëve. Kokëdhima ka sqaruar zgjedhjet me formulën e Primareve, që sipas tij i japin të

Koço Kokëdhima: Nuk iki nga PS, populli do ngrihet dhe ska fuqi që e ndalon
  • 2016-12-06

Koço Kokëdhima: Nuk iki nga PS, populli do ngrihet dhe ska fuqi që e ndalon

Koço Kokëdhima thotë se nuk ka ndërmend të largohet nga Partia Socialiste, ndërsa paralajmëron Ramën për ngritjen e popullit kundër tij. Askush nuk mund t na pengoj. Nuk do t ikim askund. Jemi n t drejtn ton. Kryetart e partive nuk jan pronart e Shqipris. Nuk jan as pronart e partive.

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën
  • 2016-11-03

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën

Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve, ndërsa bëri publike edhe emrat e atyre politikanëve, që sipas tij, konsiderohen kriminelë e të korruptuar. Lu tha se është përparim i jashtëzakonshëm, pasi S

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj
  • 2016-11-03

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj

Ambasadori i SHBA Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, u përgjigjet pyetjeve nga qytetarët në rrjetin social. Ai ka nënvizuar se politikanët e inkriminuar që kemi larguar kanë emra dhe janë publikë. Komenti im për orët e gjyqtarëve ka bërë që ata mos më pëlqejnë,

Tirane Procesi i numerimit te kutive te fundit mberthen vemendjen e te gjitheve
  • 2011-05-13

Tirane Procesi i numerimit te kutive te fundit mberthen vemendjen e te gjitheve

Ne Tirane procesi i numerimit te kutive te mbetura per kandidatin e ardhshem te bashkise se kryeqytetit. Ndonese kandidati socialist Edi Rama ka marre me shume vota nga numerimi i kutive te fundit serish rivali i tij i djathte Lulzim Basha mbetet ne epersi te ngushte. Ende jane edhe 9 kuti te cilat

No Pic available
  • 2010-09-02

Rama, takim me deputetët e qarkut të Tiranës

Edi Rama ka thirrur n nj mbledhje deputett e qarkut t Tirans pr t’i krkuar t shtojn takimet me bazn. N mbledhjen informale msohet se kryesocialisti i ka urdhruar t zgjedhurit e qarkut m t madh n vend q t jen sa m pran elektoratit t tyre n mnyr q kushdo qoft aksioni politik i radhs i selis roz,

No Pic available
  • 2010-09-02

Strategjia e PS-së, Rama mbledh deputetët

Kryetari i Partis Socialiste, Edi Rama, paraditen dhe pasditen e djeshme ka zhvilluar takime me deputett e kryeqytetit. Gjat mbledhjes sht diskutuar strategjia e socialistve me nisjen e sesionit t ri parlamentar dhe puna prgatitore e socialistve n kt drejtim. Por, n qendr t vmend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama