Rezultate te kerkimit per termin: +Socialistt

Meta: total 301 / total_found 301 / time 0.000 / keyword[0] socialistt / docs[0] 301 / hits[0] 415 /
No Pic available
  • 2010-09-02

Ligjet me 84 vota, në çdo moment që gjendet kompromisi

Sesioni i ri, Konferenca e Kryetarëve sot cakton axhendën Ligjet q krkojn 84 vota, do t diskutohen n Kuvend n do moment q gjendet kompromisi mes PD-s dhe PS-s. Do t jet pikrisht mbledhja e sotme e Konferencs s Kryetarve, e cila do t prcaktoj axhendn e Kuvendit me nisjen e sesion

No Pic available
  • 2010-09-01

Petro Koçi: PS, e lidhur me biznesin, jo me shtresat sociale

Petro Koçi, ish-funksionari i lartë i PS-së, që prej shkurtit të 2009-s ka krijuar partinë e re PSV, për shkak të mungesës së demokracisë brenda partisë, analizon politikën aktuale të partisë mëmë Petro Koi, ish-funksionari i lart i PS-s, q prej shkurtit t

No Pic available
  • 2010-09-01

PS: Bregu mori 10 HEC-e para zgjedhjeve

Deputetja Ermonela Felaj paraqet akuza t reja ndaj ministres Socialistt shtojn akuzat pr aferat korruptive ndaj kabinetit “Berisha”. Deputetja e PS-s, Ermonela Felaj, ka parashtruar dje akuza t reja ndaj ministres s Integrimit, Majlinda Bregu. Sipas Felajt, ministrja Bregu, n bashkpunim

No Pic available
  • 2010-09-01

PS peng kompromisin, Majko kërcënon me protesta

Zgjedhjet lokale, socialistët tërhiqen nga ideja e bojkotit Kompromisi politik mbetet peng i opozits. Megjithse palt jan deklaruar pr zgjedhjen e rrugs s konsensusit, socialistt prsri vihen n dilem dhe bjn krcnimin e radhs. Deputeti i selis roz, Pandeli Majko, pohoi dje se PS do t

No Pic available
  • 2010-08-31

Akuzat PS-PD, dëshmuan në prokurori Braçe dhe Vokshi

Deputett iu qndruan deklaratave t bra publikisht Pes dit m par kan dhn dshmi me vullnetin e tyre n prokurori deputett Erion Brae dhe Albana Vokshi n lidhje me akuzat e ndrsjella q kan shkmbyer. Pr t sqaruar akuzat, deputett jan paraqitur n zyrat e Prokuroris s Tirans t premten e kaluar. Deputeti Er

No Pic available
  • 2010-08-31

Opozita: Bregu manipuloi dokumentet për të shoqin

Prshkallzohen akuzat e PS-s. Reagon ministrja: Bashkshorti im nuk ka prfituar Precipitojn akuzat mes opozits dhe mazhorancs pr korrupsion, duke hapur nj rast edhe m skandaloz, at t manipulimit t dokumenteve zyrtare nga Qendra Kombtare e Regjistrimit. Dje paradite, deputetja socialiste, Olta Xhaka, a

No Pic available
  • 2010-08-30

Akuzat e PD-së, bashkia kërcënon me gjyqe

Socialistt dhe administrata e Bashkis s Tirans krcnojn me gjyqe zyrtart e PD-s pr akuzat q kan ngritur ndaj aferave korruptive t kryetarit Edi Rama. Fillimisht, PS-ja dhe m pas Bashkia e Tirans u prgjigjn dje se prpjekjet e mazhorances pr t hedhur balt mbi kreun socialist jan t dshtuara dhe do t p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama