Rezultate te kerkimit per termin: +Socialistt

Meta: total 301 / total_found 301 / time 0.000 / keyword[0] socialistt / docs[0] 301 / hits[0] 415 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Rama e Berisha,nj sistem t ri Dushku

Edi Rama dhe Sali Berisha po instalojn nj sistem t ri Dushku. Kshtu u deklarua deputeti socialist Petro Koi vetm disa or para seancs parlamentare lidhur me ndryshimet kushtetuese. Ai shprehu qndrimin e tij kundr ktyre ndryshimeve duke akuzuar kryetarin e partis s tij pr bashkpunim me kryeministrin S

No Pic available
  • 2008-11-01

Mazhoranc apo Mazhoranc

Mazhoranca e udhhequr nga kryeministri Sali Berisha, pavarsisht mosmarrveshjeve vitrin q duken, duket se aktualisht po jeton ditt m t mira t saj. Kjo fal puns s dobt dhe prarjes s madhe q ka ndodhur e po ndodh n kampin e majt. Kryesocialisti Edi Rama, nuk arriti t mbaj n dor timon e opozits dukeksht

No Pic available
  • 2008-11-01

Meta: Rama m udit

Nse miku im Rama, ka vrtet ato mendime pr Sali Berishn, pr rrezikun q Berisha i kanos zgjedhjeve n Shqipri, athere ai duhet t bj nj autokritik t madhe pr t gjitha pushtetet q i dha Sali Berishs n natn e 21 Prillit. Kshtu sht deklaruar lideri i LSI, z.Ilir Meta gjat nj takimi t zhvilluar dje antar dh

No Pic available
  • 2008-11-01

Brace akuza Berishs

Nnkryetarit t Grupit Parlamentar t PS Erion Brae deklaroi sot se Sali Berisha gnjen kur thot se po ndrton 800 km autostrada. T gjitha rrugt e inauguruara nga kryeministri, socialistt i kan quajtur t sukses t tyre, pasi sipas Braes, kto vepra t rndsishme kombtare i ka nisur Partia Socialiste kur isht

No Pic available
  • 2008-11-01

Si t shptoj edhe ksaj here?!

Ndryshimet e bra n kushtetut t cilat solln nj sistem t ri zgjedhor duket se e kanm t nxeht se kurr kt ver. Politikant , t kapur nga ethet e zgjedhjeve q po afrojn , duket se I kan harruar disi pushimet kt vit. E Kush ka mendje pr pushime , kur bhet fjal pr t mbijetuar ose jo n sistemin e ri. Kto eth

No Pic available
  • 2008-11-01

Opozita dhe media

Demokracia e nj vendi mbshtetet n 5 kmb. Gjyqsori pa varur,sistem shum partiak,zgjedhje t lira ,nj media t pavarur dhe me do kusht nj opozit t fuqishme. Sot n Shqipri ekziston nj problem i madh,t paktn, n m t shumtn e 70 %-shin e popullsis. Ky shqetsim nuk sht vetm ndaj t metave dhe dobsive t qe

No Pic available
  • 2008-11-01

Perse nuk mund ta rrezoj e majta, kryeministrin Berisha ?

N mesditn e t Mrkurs, n hotel Sheraton u zhvillua takimi i krerve t partive t majta, ku mungonte vetm Neritan Ceka,kryetar i Partis Aleanca Demokratike , e cila dekadn e fundit sht pozicionuar majtas. Partia Socialiste n kt tavolin bisedimesh u kryesua nga kryetari, Edi Rama dhe kryetarja e Grupi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama